Баннер 88
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Bērnu matrači, spilveni un gultas veļa

Piedāvājam nedārgi iegādāties bēru matračus, spilvenus un gultasveļu Rīgā. Viss nepieciešamais, lai parūpētos par jūsu bērna miegu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvu produkciju no uzticamiem ražotājiem, kuru izstrādājumi atbilst starptautiskiem standartiem un normām. Bērnu matraču, spilvenu un gultasveļas katalogā jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par preci, tai skaitā cenu, aprakstu, piegādes nosacījumus , utt.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs

matraču Izvēle, spilvenu un veļa bērnu

Ja jums ir atrast kvalitatīvu un modernu bērnu matračus, spilvenus un gultas veļu, noteikti ir vērts iepazīties ar sortimentu mūsu interneta veikalā.

Uz ko ir vērts pievērst uzmanību pērkot?

- iegādājoties matračus un наматрасников, lai mazs bērns vai pusaudzis, vispirms ir nepieciešams ņemt vērā to, izturība, komforts, ekoloģiskums un hipoalerģiskums. Šodien vislielākais pieprasījums ir ortopēdiskie беспружинные modelis ar kvalitatīviem tekstilmateriāliem наматрасниками.

- pērkot bērnu spilveni ir vērts ņemt vērā: pareizā augstumā (mazuļiem aizliegta augstas spilveni), dabiskums pildvielas (lins, pildspalva, bambuss, vilna, spalvas), nekaitīgumu (speciālu apstrādi dabīgiem materiāliem, lai samazinātu alerģiju rašanās riskus), piemērotu cietību.

- gultas veļas ieteikumi ir gandrīz identiski, tā kā šeit arī galvenokārt ir vērts pievērst uzmanību uz dabiskums materiālu un to hipoalerģiskums.

, Tiešsaistes pasūtīšanas 1 klikšķi

Vēršoties pie mums jūs vienmēr varēsiet pasūtīt, bērnu matrači, spilveni un gultas veļa ar piegādi uz jebkuru vietu Rīga un Latvija.

Kāpēc mēs?

- plaša izvēle, kvalitatīvu izstrādājumu no ražotājiem;

- iespēju iegādāties vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā;

- pieejamās cenas, bērnu matrači, spilveni un gultas veļa;

- savlaicīgumu un operativitāti piegādes.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.