Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Bērnu gultas

Piedāvājam jums iegādāties bērnu un pusaudžu gultas Rīgā pa vairumcenu bez riskiem un priekšapmaksas. Mēs strādājam pa tiešo ar mēbeļu fabrikām (vairāk kā 40), tāpēc spējam piedāvāt izdevīgus iegādes nosacījumus saviem vairum un mazum pircējiem. Preču piegāde Rīgā un citās Latvija pilsētās. Tā pat iespējama bērnu gultu pašizvešana no uzņēmuma preču izsniegšanas punkta.
Bērnu vienguļamās gultas Bērnu vienguļamās gultas Bērnu divstāvu  gultas Bērnu divstāvu gultas Gulta - bēniņi Gulta - bēniņi

šobrīd mūsu katalogs piedāvā bagātīgu klāstu sākotnējā mēbeļu produktus bērniem un pusaudžiem, dažāda vecuma. Stilīgs un augstas kvalitātes bērnu gultas interneta veikalā mēbeļu Jūsu Istaba atšķiras šādas priekšrocības:

- absolūta ekoloģiska tīrība un nekaitīgumu bērna veselībai;

- drošumu un izturību, kas nodrošināti, pateicoties izturīgu materiālu un pārdomāto dizainu,

- pilnīgu atbilstību visiem spēkā esošajiem standartiem un kvalitātes standartiem;

- minimālās cenas uz bērnu un pusaudžu gultas.

Citiem vārdiem sakot dotā produkcija ļauj parūpēties par veselīgu un komfortablu miegu bērnu, netērējot pasakainās naudas summas.

Ka ir vērts ņemt vērā izvēloties piemērotāko gultiņas bērnu?

Neatkarīgi no izvēles piemērotu modeli, par cenu: vai tad mēbeles ekonomiskās klases vai dārgi izstrādājumi, luksus klases, jāņem vērā šādi punkti:

- Pilnīgi viss stiprinājuma elementus, ir pareizi nofiksēti.

- Guļamvieta jāatbilst bērna vecumam. Runa ir ne tikai par optimālie izmēri (augstums, platums, garums), bet arī pieejamība ortopēdiskās dibināšanas un matrača.

- Videi draudzīgu materiālu izgatavošanā. Lieliska izvēle būs gultu bērnam no masīva koka, bet tās cena pārsniegs analogus no MDF.

Pasūtīt internetā, bērnu gultas ar ražotāja garantija var pa telefonu, vai tieši uz tīmekļa vietni, izmantojot ekspress-veidlapas 1 klikšķi.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.