Bērnu matrači, spilveni un gultas veļa

6 preces
Akcija:3
:9
Izmēri:
100 mm (A) x 2000 mm (D) x 800 mm (P)
Izmēri:
120 mm (A) x 400 mm (D) x 600 mm (P)
Izmēri:
130 mm (A) x 1200 mm (D) x 600 mm (P)
Akcija:3
Izmēri:
110 mm (A) x 1600 mm (D) x 800 mm (P)
Izmēri:
130 mm (A) x 1900 mm (D) x 800 mm (P)

Matraču, spilvenu un gultas piederumu izvēle 

Ja jums ir atrast kvalitatīvu un modernu bērnu matračus, spilvenus un gultas veļu, noteikti ir vērts iepazīties ar sortimentu mūsu interneta veikalā.

Uz ko ir vērts pievērst uzmanību pērkot?

- iegādājoties matračus un наматрасников, lai mazs bērns vai pusaudzis, vispirms ir nepieciešams ņemt vērā to, izturība, komforts, ekoloģiskums un hipoalerģiskums. Šodien vislielākais pieprasījums ir ortopēdiskie беспружинные modelis ar kvalitatīviem tekstilmateriāliem наматрасниками.

- pērkot bērnu spilveni ir vērts ņemt vērā: pareizā augstumā (mazuļiem aizliegta augstas spilveni), dabiskums pildvielas (lins, pildspalva, bambuss, vilna, spalvas), nekaitīgumu (speciālu apstrādi dabīgiem materiāliem, lai samazinātu alerģiju rašanās riskus), piemērotu cietību.

- gultas veļas ieteikumi ir gandrīz identiski, tā kā šeit arī galvenokārt ir vērts pievērst uzmanību uz dabiskums materiālu un to hipoalerģiskums.

Tiešsaistes pasūtīšanas 1 klikšķi

Vēršoties pie mums jūs vienmēr varēsiet pasūtīt, bērnu matrači, spilveni un gultas veļa ar piegādi uz jebkuru vietu Rīga un Latvija.

Kāpēc mēs?

- plaša izvēle, kvalitatīvu izstrādājumu no ražotājiem;

- iespēju iegādāties vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā;

- pieejamās cenas, bērnu matrači, spilveni un gultas veļa;

- savlaicīgumu un operativitāti piegādes.

Maksimizēt Minimizēt

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.