Moduļu virtuves

45 preces
Izmēri:
600 mm (D) x 1800 mm (P)
Izmēri:
600 mm (D) x 2000 mm (P)
Izmēri:
2200 mm (P)
Izmēri:
2400 mm (P)
Izmēri:
2132 mm (A) x 1800 mm (D) x 2600 mm (P)
Izmēri:
1400 mm (D) x 2800 mm (P)
:12
Izmēri:
2336 mm (A) x 600 mm (D) x 2400 mm (P)
Izmēri:
2600 mm (P)

Iegāde moduļu virtuvju pa vienumiem ir daudz priekšrocības:

- iespēja izbūvēt virtuves telpu saskaņā ar individuālām vajadzībām, pēc funkcionāli, racionāli izmantojot visus pieejamos kvadrātmetrus;
- naudas ekonomija, pateicoties izvēles mazāk vērtīgiem materiāliem;
- pārpilnība dažādu virtuves moduļi un komponenti, kas ļauj pārdomāt visu līdz sīkumiem.

Kur pasūtīt moduļu virtuves ar piegādi vai самовывозом?

Mūsu tiešsaistes, mēbeļu katalogs sniedz maksimālas iespējas, lai iekārtotu jūsu mājokli saskaņā ar individuālām vēlmēm, dizaina un funkcionāli. Iesniegtie komplektējošās virtuves гарнитуров, kas atšķiras ar stilu un materiālu izgatavošanas, palīdzēs izveidot oriģinālu un funkcionālu interjeru.

katalogā virtuvju jūs atradīsiet moduļi gatavu гарнитуров, kas pārstāv klasiku, moderns, minimālisma un citi stili. Neatkarīgi no izvēlētā dizaina un dekoratīvo atšķirības, visas mēbeles ekonomiskās klases, kā un premium segmentā, ir garantija no ražotāja līdz 24 mēnešiem.

preču Vērtība, pirmkārt, ir atkarīgs no materiālu izgatavošanā. Lai taupītu parasti izvēlas izstrādājumi no stikla, lamināta, MDF, kas izceļas ar praktiskumu, nodilumizturību un izturību. Ja jūs meklējat visvairāk ekoloģisks risinājums, tad jums ir vērts pievērst uzmanību uz virtuves komplektējoši no masīva koka.

Pasūtīt moduļu virtuvi uz objektiem par pieņemamu cenu, var būt tieši mūsu mājas lapā vai telefona režīmā. Uzņēmuma pārstāvji ar vieglumu atbildēs uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem.

Maksimizēt Minimizēt

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.