Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Viesistabas mēbeles

Viesistaba – galvenā istaba ikvienā mājā, telpa priekš draudzīgiem tusiņiem un ģimenes laika pavadīšanai. Pareizi izvēlētas skaistas mēbeles priekš viesistabas padara telpu mājīgu, piedod viņai unikālu stilu. Mūsdienu mēbeļu komplekti zālē ļauj noformēt praktisku un funkcionālu interjeru ņemot vērā istabas uzdevemu un īpašības. Interneta veikals «JūsuIstaba» piedāvā iegādāties Rīgā nedārgus izstrādājumu komplektus no ražotāja. Kvalitatīvi modeļi, izpildīti vienā stilā, sastāv no dažādiem priekšmetiem: Skapji – glabāšanas sistēmas priekš mantām, drēbēm, traukiem; ТV-tumbas; Uzkarinamie plaukti; Tumbas un kumodes. Plauktu, skapju un atvilktņu izvēle ir izpildāma ņemot vērā interjera stilu, dizainu, brīvas vietas istabā. Par praktisku variantu priekš nelielām telpām paliek sienas uzstādīšana – funkcionāla skapja ar vairākām sekcijām.
Viesistabas sekcijas Viesistabas sekcijas Mini sekcijas Mini sekcijas Moduļu sekcijas Moduļu sekcijas TV galdiņi TV galdiņi

Mēs piedāvājam daudzas iespējas dažādu stilu un dizainu, kas spēj izdaiļot jebkuru telpu un uzsvērt domu saimniekiem. Pie mums jūs atradīsiet pievilcīgu iespējas, piemēram, lielas zāles, gan mēbeles nelielā dzīvojamā istabā. Visa produkcija ir ražota no augstas kvalitātes materiāliem kontrolē speciālistiem un ir garantija no ražotāja līdz 2 gadiem.

Kādu izvēlēties mēbeles dzīvojamā istabā?

racionālu istabas iekārtošanai ir vērts pievērst uzmanību uz šādu ieteikumu pēc izvēles moderns viesistabas mēbeles:

Modernās mēbeles viesīstabai mūsu interneta veikalā ir pārstāvēta ar tādiem izstrādājumiem:

Ja jūs interesē oriģinālā mēbeles viesīstabai lēti, lūdzam zvanīt pa norādītajiem tālruņa numuriem vai rakstiet pasūtījumu uz saita. Ja nepieciešams, mūsu darbinieki ir gatavi sniegt konsultācijas un atbildēt uz jūs interesējošiem jautājumiem.

Ar Saviem pircējiem mēs nodrošinām preču piegādi visā visi Latvija, kā arī pakalpojumus montāžas izstrādājumi. Iegādāties mūsdienīgu mēbeles dzīvojamā istaba, jūs varat ne tikai interneta veikalā, bet mūsu veikalos, kas atrodas Rīgā.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.