Баннер 88
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Mini sekcijas

Tiem, kas vēlas gaumīgi iekārtot savu viesistabu nepārmaksājot, interneta veikals “Jūsu istaba” piedāvā nedārgi iegādāties mini dekoratīvās sienas ar piegādi, jeb pašizvešanu no mūsu preču izsniegšanas punktiem Rīgā. Viesistaba ir mājokļa centrālā telpa un pilda daudz dažādu funkciju. Šeit mēs esam pieraduši uzņemt viesus, pulcēties ģimenes lokā, jeb vienkārši atpūsties pēc darba dienas, tāpēc ir īpaši svarīgi noformēt šīs istabas interjeru gaumīgi un praktiski. Lai šo uzdevumu izpildītu, lieti noderēs mūsdienīgas un kvalitatīvas mini dekoratīvās sienas, kas ir viegla un tai pat laikā funkcionāla mēbele, kas ne tikai nodrošina papildu vietu mantu glabāšanai, bet arī izceļ viesistabas kopīgo stilu.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 1
A1360 x D301 x P1600 mm
Galdiņš TV-6
70€ -20%
Pirkt 56€ Ietaupījums 14€
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits mini sekcijas
mini sekcija paslēpties visi tagi

Mūsu ilustrēta tiešsaistes katalogā mini sienas iesniegts modeļiem, kas lieliski iederēsies gan nelielā viesistabā, gan ierīkošanai plašas zāles modernā stilā, vai hi-tech, pamats, kas ir kompetenta organizācija telpas ar minimālu dekoru.

Funkcijas un funkcionāls mini sienas

Šodien stilīgas un skaistas mini sienas ekonomiskās klases un premium segmentā, kas izveidota, lai veiktu šādas funkcijas:

- racionālu izvietošanu (paredz vietu zem tv, ir atvērtās un slēgtās nodaļas dažādu izmēru);

- griestu elementi ļauj noņemt vērtīgas vai nedrošas lietas prom no bērniem;

- ievērojama ekonomija telpu (pateicoties savai kompaktumu);

- harmoniski iederas mūsdienu interjerā dažādu stilu;

- finanšu ietaupījumi (zema cena salīdzinājumā ar lielajām moduļu austiņām).

Pasūtīt mini sienas no ražotāja Rīgā, jūs varat, atstājot pieteikumu mājas lapā vai izmantojot pakalpojumu reverse zvana. Ja nepieciešams, mūsu konsultanti atbildēs uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem un palīdzēs pasūtījuma noformēšanas. Piegāde pa Rīga un citām pilsētām Latvija pēc iespējas īsākā laikā. Cenas ir mini sienas, foto preču un piegādes noteikumi ir pieejami mājas lapā interneta-veikala mēbeļu Jūsu Istaba.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.