Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Moduļu sekcijas

Ja jūs vēlaties iekārtot savu viesistabu atbilstoši pēdējām modes tendencēm, pie tam ieekonomējot, piedāvājam jums iegādāties moduļu viesistabu internet veikalā “Jūsu istaba”. Šobrīd tas ir populārākais risinājums oriģināla interjera radīšanai viesistabā. Viesu uzņemšana, ģimenes pulcēšanas un atpūta pēc grūtas darba dienas būs maksimāli komfortabli ērta. Galvenais nosacījums viesistabas iekārtošanai ir apvienot praktiskumu, ērtības un skaistu interjeru vienā telpā. Mūsdienīgas un kvalitatīvas moduļu viesistabas ir neatkarīgi mēbeļu elementi (moduļi) no vienas sērijas, kurus kombinējot jūs varat izveidot komplektu , kas pakārtots jūsu individuālajām vēlmēm, vai tā būtu kompakta mini siena sīkumu glabāšanai, jeb zona atpūtai pie TV ar augsto, jeb zemo plauktu.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits moduļu sekcijas
stūra moduļu viesistaba moduļu viesistaba ar TV galdiņu balta moduļu viesistaba moduļu siena pelēka moduļu viesistaba smilšu moduļu viesistaba melna moduļu viesistaba melnbalta moduļu viesistaba brūna moduļu viesistaba paslēpties visi tagi

īpatnības moduļu sistēmas

Ja jūs šaubāties, izvēloties piemērotu dzīvojamās istabas mēbeles, iesakām pievērst uzmanību šādiem priekšrocības moduļu sistēmas:

- oriģinalitāti un pievilcību;

- dažādu stilu un dizaina idejas;

- funkcionalitāte;

- vieglums atjaunošanu (visi moduļi ir mobili);

- racionāli izmantot telpu (iespēja elementu izvietojumu atkarībā no lieluma un formas istabas);

- īsāk formas izstrādājumus.

Cenas moduļu viesistabas mūsu mājas lapā ir atkarīgas no izvēlētās komplektācijas un izmantotajiem materiāliem. Iepazīstoties tiešsaistes katalogs, jūs varat viegli izvēlēties piemērotāko variantu. Tirdzniecība, moduļu viesistabas ekonomiskās klases vai premium segmentā tiek sniegšanu, kvalitātes sertifikātu un garantija no ražotāja uz visu produkciju.

Noformēt pasūtījumu var neizejot no mājām, atstājot pieteikumu uzņēmuma mājas lapā. Vēlas pasūtīt moduļu dzīvojamā istaba Bops ar piegādi un pašizvešana pa tālruni, iesakām izmantot iespēju, lai atzvanīšanas zvana. Mūsu menedžeri sazināsies ar jums īsākajos termiņos, lai precizētu pasūtījuma detaļas. Piegāde tiek veikta visā Latvija.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.