Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Gultas

Interneta veikals «JūsuIstaba» piedāvā iegādāties Rīgā nedārgas gultas un tahtas no ražotāja. Liels katalogs ar fotogrāfijām un aprakstiem ļauj izvelēties iepatikušo modeli, veicot pasūtījumu ar piegādi. Gulta ir izmantojama kā galvenā vieta gulēšanai, tāpēc tās iegādāšana prasa pamatīgu pieiešanu. Mūsu veikala pieredzējušie konsultanti palīdzēs izvēlēties ērtus modeļus priekš guļamistabas un bērnistabas ņemot vērā gabarītus, ārējās noformēšanas, personīgo vēlmi. Mūsu veikalā ir piedāvātas mēbeles no vadošām fabrikām, kuras piedāvā funkcionālus un skaistus gultas modeļus plašā cenu diapazonā. Galvenajās kataloga nodaļās ir piedāvāts: • Vienguļamie, pusotrguļamie, divguļamie izstrādājumi; • Tahtas; • Divstāvu gultas priekš bērniem un pusaudžiem. Visiem izstrādājumiem ir sertifikāti un garantija, ražojas no drošiem un kvalitatīviem materiāliem un furnitūras.
Vienvietīgās gultas Vienvietīgās gultas Pusotra guļamā gulta Pusotra guļamā gulta Divguļamās gultas Divguļamās gultas Divstāvu gultas Divstāvu gultas Kontinentālās gultas Kontinentālās gultas Gultas veļa un spilveni Gultas veļa un spilveni Gultu pamatnes Gultu pamatnes

Katalogā interneta-veikala iesniegts tikai stilīgas un modernas gultas šādām kategorijām:

Arī pie mums var iegādāties dažādas gultas veļa.

Kāda gulta vislabāk izvēlēties un nopirkt?

Iegādājoties kvalitatīvu, uzticamu gultas mēbeļu veikals, ir vērts ņemt vērā šādus aspektus:

Uzņēmuma Pārstāvji vienmēr ir gatavi palīdzēt izvēlēties optimālu variantu, kas spēj nodrošināt ikdienas veselīgu miegu.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.