Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Vienvietīgās gultas

Vienguļamās gultas – universāli apstākļi, kas ļauj organizēt komfortablu guļamvietu vienam cilvēkam. Šādas mēbeles iegādājas ne tikai pieaugušo guļamistabai. Pateicoties izmēru variativitātei, ir viegli izvēlēties un iegādāties lētu optimālu variantu pusaudža istabai vai bērnu istabai. Interneta veikals “Jūsu istaba” piedāvā kvalitatīvus izstrādājumus no populāriem ražotājiem ar piegādi Latvijā. Katalogā ir pieejamas vienguļamās gultas plašā cenu diapazonā, kas ļauj savākt mēbeles, ņemot vērā vēlmes un iespējas.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Guļamvieta Platums
Длина (мм)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits vienvietīgās gultas
vienguļamā gulta ar kastēm koka vienguļamā gulta masīvkoka vienguļamā gulta vienguļamā gulta ar atzveltni balta vienguļamā gulta melna vienguļamā gulta bēša vienguļamā gulta brūna vienguļamā gulta pelēka vienguļamā gulta vienguļamā gulta no LKSP vienguļamā gulta no KSP vienguļamā gulta 90 x 200 paslēpties visi tagi

Kompakts vienvietīgas gultas (garums līdz 1 m, garums līdz 2 m) ļauj izvietot to pat nelielās telpās. Atsevišķi ir vērts atzīmēt funkcionalitāte daudzu modeļu, kas palīdz racionāli izmantot katru kvadrātmetru telpas. Piemēram, gultas ar atvilktnēm, kas paredzēti glabāšanai tiem, gultas veļa, bērnu rotaļlietas un citas lietas.

Tiešsaistes katalogā vienguļamas gultas mūsu mājas lapā piedāvā jums daudz foto un pilns apraksts izstrādājumu, kas ir vieglāk atrast vajadzīgo preces atbilstoši individuālām vajadzībām. Mēs rūpējamies par mūsu klientiem, tāpēc piedāvājam jums kvalitatīvus, kas ir pieejams pēc cenas (sākot ar 2500 asv dolāri) izstrādājumi ar garantiju no ražotāja.

Ieteikumi, izvēloties vienu gultas

Pareizi piemeklēta vienvietīga gulta komplektā ar kvalitatīvu matraci būs ne tikai skaists elements telpā, bet arī nodrošina komfortablu un veselīgu miegu savam saimniekam.

Interneta veikals, mēbeļu Jūsu Istaba zina, kā izvēlēties labu vienvietīga gulta istabā un dalās ar jums ar savām rekomendācijām:

- gultas izmēram ir jāatbilst ps telpas;

- gulta ir piemērots jums platumā un garumā (ja vienvietīga gulta izrādās "paspēt laikā", iesakām pievērst uzmanību uz pusotrguļamā modeli);

- preces ārējo izskatu, ir jāatbilst kopējam istabas interjeru;

- konstrukcija ir stingra un uzticama, un, ja nepieciešams, papildu funkcionālās iespējas (atvilktnes, paceļamais mehānisms);

- ņemiet vērā ekoloģiska materiāla (koka masīvs, DSP).

Pasūtīt vienvietīga gulta istabā, kas Rīgā ar piegādi un pašizvešana var, atstājot pieteikumu mājas lapā vai pa tālruni.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.