Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Gultas pamati

Interneta veikals “Jūsu istaba” ir vienkārša iespēja iegādāties visu nepieciešamo veselīgam un komfortablam miegam Rīgā ar piegādi jums nepieciešamajā adresē, jeb pašizvešanu. Mūsu vietnē jūs viegli atradīsiet jūsu prasībām un vēlmēm atbilstošo modeli. Ja jums radīsies grūtības ar gultas metāla pamatnes izvēli, mūsu konsultanti jums palīdzēs.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Guļamvieta Platums
Длина (мм)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits gultas pamati
pamatne gultai ar kājām gultas izjaucamais pamats gultas pamatne 160 x 200 paslēpties visi tagi

pircēju ērtībai interneta veikalā ir realizētas funkcijas, kārtošana un filtrēšana, kas ievērojami atvieglo meklēšanu nepieciešamo ortopēdiskās matrača vai pamats gultas. Vienkārša un droša konstrukcija, kura sastāv no lamelēm, metāla karkasa un kājām, ļoti lielā mērā nodrošina pareizu atrašanās vietu cilvēka miega laikā.

Galvenās priekšrocības ortopēdijas iemesls, lai gultas

Mēs piedāvājam pasūtīt pierādīts produkciju no vadošajiem ražotājiem Krievijā, kas piemīt šādas priekšrocības:

- Papildu glabāšanas vietu, gultas veļu, spilvenus un citas nepieciešamās lietas. Bieži vien runa ir par apakšējās atvilktnes, kas atrodas zem ēka gultas.

- termiņa Pagarināšana ekspluatācijas matrača ortopēdiskās.

- Pareiza gaisa cirkulācija rajonā gultas vietas.

- Kvalitatīvas izgatavošanas materiāli, kas nodrošina izturību un uzticamību konstrukcijas.

, izvēloties atbilstošu opciju, vispirms ir vērts ņemt vērā vajadzīgi izmēri, kas atbilst izmēriem matrača. Tiešsaistes katalogā mūsdienīgu un kvalitatīvu iemesls, lai gultas ir sniegta visa nepieciešamā informācija par katru modeli, it īpaši foto ārējo izskatu, detalizēts apraksts, pieejamība ir ražotāja garantija un tā tālāk.

pasūtījuma Noformēšana ar vienu klikšķi

Pasūtīt ortopēdiskās pamats gultas ar piegādi uz jebkuru vietu Latvija var ar vienu klikšķi, sniedzot informāciju, lai mainītu zvana. Iedzīvotājiem Rīgā iespējama preces saņemšana no punktiem izsniegšanas kompānija.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.