+371-67-660-670

Bērnu galdi un krēsli

Interneta veikals “Jūsu istaba” piedāvā iespēju nedārgi iegādāties bērnu galdus un krēslus Rīgā ar piegādi jums nepieciešamajā adresē. Tiešie kontakti ar valsts labākajām mēbeļu fabrikām (vairāk kā 40) ļauj piedāvāt maksimāli izdevīgus iegādes nosacījumus kā vairumā, tā arī mazumā. Galdu un krēslu pārdošana tiek īstenota ne tikai internetā, bet arī tirdzniecības pārstāvniecībās. Mūsu mazumtirdzniecības veikali veiksmīgi darbojas Rīgā un Ļeņingradas apriņķī.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits bērnu galdi un krēsli
bērnu galdi bērnu krēsli bērnu rakstāmgalds bērnu taisnstūra galds bērnu kvadrātgalds bērnu galds ar krēslu bērnu galds koka bērnu galds ar atvilktni bērnu datora galds bernu krēsls ar zīmejumu bērnu trimo un krēsls zaļš bērnu krēsls smilškrāsu bērnu krēsls balts bērnu krēsls sarkans bērnu krēsls dzeltens bērnu krēsls paslēpties visi tagi

katalogā modernu un stilīgu bērnu galdi un krēsli jūs atradīsiet:

- Speciālie komplekti un komplekti spēles. Pirmkārt, runa ir par zīmēšana, radītu plastilīnu un citas attīstošās nodarbības bērniem.

- Oriģināls bērnu soli vai galdi vēstules, kuras paredzētas pirmsskolas vecuma, kā arī skolēniem.

- Skaisti krēsli un galdi DATORAM, kas nodrošina maksimālu komfortu bērnam.

-Praktiskas stūra modelis un tā tālāk.

Citiem vārdiem sakot mums jūs vienmēr varat iegādāties uzticamu produktu, lai iekārtotu bērnu istabas, neatkarīgi no interesēm un bērna vecumu. Piegāde bērnu galdi un krēsli pa Rīgā un LO tiek veikta par 1 dienu pēc pasūtījuma noformēšanas.

Kā izvēlēties un iegādāties vispiemērotāko galdi un krēsli bērniem?

Mūsdienu mēbeļu industrijas pārstāvji pastāvīgi rada un izstrādā jaunu oriģinālo mēbeles bērniem. Lai to izdarītu, tiek izmantoti dažādi materiāli, sākot ar tradicionālajiem koka un beidzot ar mūsdienu materiāliem. Izvēloties piemērotu variantu savam bērnam, ir vērts ņemt vērā:

- Drošība un nekaitīgums izmanto laku krāsu materiālus. Absolūtais atbilstību spēkā esošajiem standartiem un

- Izturība un ilgmūžība mēbeles. Ņemot vērā bērnu aktivitāti un pusaudžiem, katrs interjera priekšmets bērnu istabā jābūt kādas izturību un uzticamību.

- Sākotnējo izskatu, organiski iederas interjerā bērnu dzīves telpu.

Noformēt online pasūtījumu uz bērnu galdi un krēsli var pa telefonu, vai tieši uz mājas lapā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.