+371-67-660-670

Bērnu moduļa mēbeles

Interneta mēbeļu veikals “Jūsu istaba” piedāvā iegādāties nedārgas bērnu moduļu mēbeles Rīgā ar piegādi uz jūsu mājām, jeb biroju. Tā pat iespējama arī pašizvešanas no mūsu preču izsniegšanas punktiem. Katalogā jūs atradīsiet modernas un oriģinālas bērnu moduļu mēbeles no Krievijas ražotājiem kā ekonom klases, tā arī premium klases grupā. Neatkarīgi no cenas , visas preces izceļas ar kvalitāti un ražotāja garantiju.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits bērnu moduļa mēbeles
bērnu mēbeles zēniem meiteņu moduļa bērnu mēbeles moduļa bērnu mēbeles moduļa bērnu mēbeles no LDSP moduļa bērnu mēbeles no MDF salātu moduļa bērnu mēbeles zaļa moduļa bērnu mēbeles rozā moduļa bērnu mēbele zilās moduļa bērnu mēbeles gaiši zilās moduļa bērnu mēbeles smilškrāsu moduļa bērnu mēbeles melnbaltas moduļa bērnu mēbeles baltā moduļa bērnu mēbeles bērnu mēbeļu komplekti bērnu guļamistaba paslēpties visi tagi

šobrīd klāstu stilīgu moduļu mēbeles no mūsu interneta veikalā ir pārstāvēta mūsdienu kopām un komplektiem, kas satur sevī:

- rakstveida datorgaldi;

- plauktu un grāmatu plaukti;

- skapji ar bīdāmām vai vēramām durvīm;

- gultas bērniem un pusaudžiem;

- ergonomiski krēsli un tā tālāk.

Citiem vārdiem sakot, mūsu katalogam nodrošina maksimālas iespējas, lai iekārtotu bērnu istabas un risinājumus nepieciešamo funkcionālo uzdevumu.

Izvēlēties mēbeļu komplektu bērniem

izvēloties pareizo variantu, lai jūsu bērna vērts apsvērt šādus jautājumus:

- Nepieciešamo funkcionalitāti. Ņemot vērā aktivitāti un dzīvesprieku visiem bērniem nepieciešams pārdomāt visas nepieciešamās detaļas, lai gan mācībām, gan spēlēm.

- Drošumu un izturību. Neatkarīgi no cenas bērnu moduļu mēbeles, tas būtu atšķirīgs maksimālu izturību un nodilumizturību.

- viegli aprūpi. Visus mēbeļu virsmas ir viegli iztīrīt no visiem netīrumiem un putekļiem.

- Ekoloģiska un drošību. Первоочередно ir iegāde nedrīkst nekādā veidā kaitēt bērna veselību.

Iegāde uz 1 klikšķi

, Tiešsaistes pasūtīšanas bērnu moduļu mēbeles mūsu interneta veikalā tiek veikta tikai par dažām sekundēm. Lai to izdarītu, ir pietiekami, lai aizpildītu ekspress-pirkšanas formu ar vienu klikšķi, kur tiek norādīts tikai vārdu un telefona numuru. Uzņēmuma pārstāvji sazināsies ar jums, lai precizētu visu nepieciešamo informāciju un apstiprinātu pasūtījumu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.