+371-67-660-670

Viesistabas

Skaistas mēbeles jūsu viesistabā padarīs šo telpu maksimāli gaumīgu un mājīgu. Viesistaba nešaubīgi ir centrālā telpa mājoklī, jo tieši tur visbiežāk pulcējas visa ģimene. Izpētot mūsu viesistabas mēbeļu katalogu, jūs varēsiet izdarīt pareizo izvēli, lai funkcionāli un ērti iekārtotu telpu
Viesistabas sienas Viesistabas sienas Mini dekoratīvās sienas Mini dekoratīvās sienas Moduļu viesistabas Moduļu viesistabas TV skapīši TV skapīši

Mēs piedāvājam daudzas iespējas dažādu stilu un dizainu, kas spēj izdaiļot jebkuru telpu un uzsvērt domu saimniekiem. Pie mums jūs atradīsiet pievilcīgu iespējas, piemēram, lielas zāles, gan mēbeles nelielā dzīvojamā istabā. Visa produkcija ir ražota no augstas kvalitātes materiāliem kontrolē speciālistiem un ir garantija no ražotāja līdz 2 gadiem.

Kādu izvēlēties mēbeles dzīvojamā istabā?

racionālu istabas iekārtošanai ir vērts pievērst uzmanību uz šādu ieteikumu pēc izvēles moderns viesistabas mēbeles:

Modernās mēbeles viesīstabai mūsu interneta veikalā ir pārstāvēta ar tādiem izstrādājumiem:

Ja jūs interesē oriģinālā mēbeles viesīstabai lēti, lūdzam zvanīt pa norādītajiem tālruņa numuriem vai rakstiet pasūtījumu uz saita. Ja nepieciešams, mūsu darbinieki ir gatavi sniegt konsultācijas un atbildēt uz jūs interesējošiem jautājumiem.

ar Saviem pircējiem mēs nodrošinām preču piegādi visā visi Krievijas reģioni, kā arī pakalpojumus montāžas izstrādājumi. Iegādāties mūsdienīgu mēbeles dzīvojamā istaba, jūs varat ne tikai interneta veikalā, bet mūsu veikalos, kas atrodas Rīgā un LO.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.