+371-67-660-670

Vienvietīgas gultas

Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Guļamvieta
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits vienvietīgas gultas
vienguļamā gulta ar kastēm koka vienguļamā gulta masīvkoka vienguļamā gulta vienguļamā gulta ar atzveltni vienguļamā gulta baltā krāsā vienguļamā gulta melnā krāsā vienguļamā gulta smilšu krāsā vienguļamā gulta brūnā krāsā vienguļamā gulta pelēkā krāsā vienguļamā gulta no LDSP vienguļamā gulta no DSP vienguļamā gulta 90 x 200 paslēpties visi tagi

Kompakts vienvietīgas gultas (garums līdz 1 m, garums līdz 2 m) ļauj izvietot to pat nelielās telpās. Atsevišķi ir vērts atzīmēt funkcionalitāte daudzu modeļu, kas palīdz racionāli izmantot katru kvadrātmetru telpas. Piemēram, gultas ar atvilktnēm, kas paredzēti glabāšanai tiem, gultas veļa, bērnu rotaļlietas un citas lietas.

Tiešsaistes katalogā vienguļamas gultas mūsu mājas lapā piedāvā jums daudz foto un pilns apraksts izstrādājumu, kas ir vieglāk atrast vajadzīgo preces atbilstoši individuālām vajadzībām. Mēs rūpējamies par mūsu klientiem, tāpēc piedāvājam jums kvalitatīvus, kas ir pieejams pēc cenas (sākot ar 2500 asv dolāri) izstrādājumi ar garantiju no ražotāja.

Ieteikumi, izvēloties vienu gultas

Pareizi piemeklēta vienvietīga gulta komplektā ar kvalitatīvu matraci būs ne tikai skaists elements telpā, bet arī nodrošina komfortablu un veselīgu miegu savam saimniekam.

Interneta veikals, mēbeļu ВашаКомната zina, kā izvēlēties labu vienvietīga gulta istabā un dalās ar jums ar savām rekomendācijām:

- gultas izmēram ir jāatbilst ps telpas;

- gulta ir piemērots jums platumā un garumā (ja vienvietīga gulta izrādās "paspēt laikā", iesakām pievērst uzmanību uz полутороспальные modeli);

- preces ārējo izskatu, ir jāatbilst kopējam istabas interjeru;

- konstrukcija ir stingra un uzticama, un, ja nepieciešams, papildu funkcionālās iespējas (atvilktnes, paceļamais mehānisms);

- ņemiet vērā ekoloģiska materiāla (koka masīvs, DSP).

Pasūtīt vienvietīga gulta istabā, kas Rīgā ar piegādi un самовывозом var, atstājot pieteikumu mājas lapā vai pa tālruni.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.