+371-67-660-670

Tahtas

Piedāvājam nedārgi iegādāties kvalitatīvas vienguļamās gultas Rīgā, nepametot māju, jeb ofisu, noformējot pasūtījumu interneta veikala “Tava istaba” vietnē. Tā ir praktiska mēbele, kas kļūs par labāko gultas vietas variantu bērnistabā, jeb viesistabā. Harmoniski iekārtot interjeru būs vienkārši, pateicoties plašajiem krāsu un stila risinājumiem.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Piepildīšana
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits tahtas
stūra tahta tahta ar celšanas mehānismu tahta ar atvilktnem veļai tahta kreisa tahta labā vienvietīga tahta divvietīga tahta tahta ar muguru tahta ar mīkstu muguru tahta ar spilveniem tahta ar atvilktnem veļai tahta ar atvilktnem veļai balta tahta bēša tahta brūna tahta pelēka tahta paslēpties visi tagi

Bez mīksto mēbeļu grūti iedomāties interjers mūsdienu dzīvokļi. Lai guļamistabas iekārtošanai cilvēki bieži vien dod priekšroku iegādāties tradicionālā vienvietīga gulta. Tomēr pēdējā laikā būtiski ir pieaudzis pieprasījums pēc augstas kvalitātes un stilīgs dīvāna. Tas ir skaidrojams ar to pieejamību ir vairākas priekšrocības, tādas mēbeles:

- mazie izmēri (harmoniski izskatās pat mazgabarīta istabās);

- funkcionalitāte (bieži vien dīvāns ir atvilktnes vai nodalījums ar paceļamo mehānismu – ietilpīgi glabāšanas vietu, gultas veļas nomaiņa un citas lietas);

- praktiskums (iespēja izstrādājumu divos variantos: dīvāns gulta);

- liels sortiments;

- pieejama cena (zemas izmaksas salīdzinājumā ar pirkumu gultas un matrača atsevišķi ar to.

Dīvāna tiešsaistes katalogā interneta-veikala iesniegti šādos variantos:

- modeļi ar vienu atzveltni (kas funkciju galvgaļa);

- stūra modelis (ar galvgali un atzveltni gar gultas vietas).

Mūsdienu dīvāna no ražotāja atšķiras arī pēc izmēra gultas vietas. Mēs piedāvājam mēbeļu izstrādājumi no šādiem izmēriem:

- vienvietīgās dīvāna (ar platumu gultas vietas 80 un 90 cm);

- полуторные modeli (ar gultas vietu 120 un 140 cm);

- divguļamās iespējas (no 160 cm).

dīvāna Iegāde interneta veikalā ВашаКомната

veikala mājas lapā jūs atradīsiet produktus no uzticamām rūpnīcu-ražotāju (vairāk nekā 40 mēbeļu uzņēmumi). Ņemot vērā savas vēlmes un prasības pret izstrādājumu, jūs varat apsvērt dīvāna ekonomiskās klases vai dārgāki modeļi premium kvalitātes.

Lai vairāk pilnīgu priekšstatu par produktu, ieteicams iepazīties ne tikai ar attēliem (fotogrāfijas), bet arī izpētīt aprakstiem un specifikācijas izstrādājumu zem tiem. Neatkarīgi no cenas, тахту jūs garantēta, lai iegūtu kvalitatīvu produktu, kas atbilst visām мебельным standartiem KF ar garantiju no ražotāja līdz diviem gadiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.