+371-67-660-670

Virtuves

Interneta mēbeļu veikals “Jūsu istaba” piedāvā virtuves iekārtu katalogu ar mēbeļu piegādi Rīgā un citās Krievijas pilsētās. Mūsu katalogs piedāvā daudzveidīgu virtuves mēbeļu grupas garnitūru, mīkstos virtuves stūrīšus un nepieciešamos aksesuārus. Interneta veikalā jūs atradīsiet visu nepieciešamo virtuves un ēdamistabas iekārtošanai
Virtuves Virtuves Virtuves stūri Virtuves stūri Moduļu  virtuves Moduļu virtuves Virtuves ar fotodruku Virtuves ar fotodruku Virtuves stūri Virtuves stūri Ēdamistabas mēbeles Ēdamistabas mēbeles Virtuves aksesuāri, paliktņi, Virtuves aksesuāri, paliktņi,

Iesniegto katalogs modernās moduļu virtuves mēbeles atšķiras ar savu praktiskumu un эстетичностью. Visu gatavu austiņas un atsevišķie moduļi ir oficiālā garantija no ražotāja līdz 24 mēnešiem. Runa ir gan par mēbeļu produktus ekonomiskajā klasē, gan arī dārgāku premium segmentā.

Vadītāji-konsultanti uzņēmums, kas palīdzēs izvēlēties un pasūtīt stilīga un kvalitatīva virtuves no labākajiem krievijas ražotāji, lai atbilstu jūsu individuālajām vēlmēm un vajadzībām. Tas garantē, lai varētu sasniegt visus nepieciešamos uzdevumus:

maksimāla mobilitāte virtuves austiņas;

vienkārša un ērtības ēdiena gatavošanas;

- iespēja ierīkot telpas, telpās ar dažādu plānojumu;

- mobilitāti un vieglumu konfigurācijas izmaiņas;

- viegla uzstādīšana iebūvējamās sadzīves tehnikas;

- pievilcīgu izskatu un atbilstību interjeram telpas;

operativitāte uzstādīšanas moduļu virtuves tikai vienu dienu.

Kā izvēlēties un pasūtīt virtuvi, 1 klikšķis direktorijā?

mūsu mājas lapā jūs varat iegādāties gatavu virtuves austiņas vai pasūtīt nepieciešamās detaļas atsevišķi (galdi bez galda virsmas, pudeļu turamie, penāļi, skapji, plaukti un citas). Atkarībā no jūsu vajadzībām, pie mums var izvēlēties arī:

- stūra virtuves;

- ar salu;

lineāra;

-u-veida u.c.

Protams, cenas galvenokārt ir atkarīgas no izmantotajiem materiāliem, konfigurāciju, austiņas īpatnības un ps telpas, kā arī izmaksas, iebūvētā tehnika. Preču pasūtīšana interneta veikalā, jums aizņems mazāk laika. Lai to izdarītu, izmantojiet norādīto telefona numuru vai ērti ātro formu iegādāties vienu klikšķi.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.