+371-67-660-670

Virtuves ar fotodrūku

Piedāvājam iegādāties nedārgas virtuves mēbeles ar fotodruku Rīgā ar 2 gadu ražotāja garantiju. Mēs realizējam tikai oriģinālu produkciju no mēbeļu fabrikām, mēbeles atbilst šī brīža kvalitātes normām un standartiem. Mūsdienīgās virtuves garnitūras ar apdruku, kas izgatavotas no dažādiem materiāliem, veiksmīgi izceļ jebkuras virtuves individualitāti. Tādām mēbelēm piemīt oriģināls izskats, tāpēc tie viegli piešķirs nepieciešamo atmosfēru telpā.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits virtuves ar fotodrūku
mazgabarīta ar fotozīmogu glancēti ar fotozīmogu ar fotozīmogu no MDF melnbalts ar fotozīmogu violetie ar fotozīmogu paslēpties visi tagi

Pie galvenās priekšrocības oriģinālu virtuvju ar фотопечатью no ražotāja vērts ietver:

- Nestandarta konstrukcijas. Fasādes ar šādu dekoru viegli būs centrālais elements interjerā jebkuru telpu.

- Atbilstību mūsdienu tendencēm. Šodien tādas austiņas ir pastāvīgs pieprasījums ir pat starp tiem, klasikas.

- Individuāli. Pateicoties lielam daudzumam krāsu risinājumiem, dažādiem zīmējumiem katram pircējam ir iespēja padarīt savu virtuves komplekts ar фотопечатью unikāls.

- Izturību attēlu. Attiecīgie foto fasādēs laika gaitā nebojājas un nedeg, kā arī nav bail, izmantojot sadzīves ķīmiju.

, Tiešsaistes katalogā mūsdienu virtuves ar фотопечатью

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt visizdevīgāko piedāvājumu gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības pircējiem. To veicina bagātīgu izvēli mūsdienu virtuves гарнитуров ar фотопечатью un bez tās, kā arī ērta iespēja izvēlēties citas nepieciešamās preces vienuviet: pusdienu galdi, krēsli virtuves, virtuves stūrīši dažādi aksesuāri, un tā tālāk.

Virtuves ar фотопечатью ekonomiskās klases, kas pieejami mūsu interneta veikalā atšķiras masu priekšrocības:

- Estētisks ārējais izskats. Katrs modelis ir aprīkots ar oriģinālu dizainu.

- Funkcionalitāte un praktiskums. Virsma mēbelēm ir atšķirīga izturība pret mitrumu un mehāniskiem bojājumiem, kā arī izstrādāta izmēri un izkārtojums ļauj izvietot visi nepieciešamie piederumi (trauki, sadzīves tehnika utt).

- Minimālās cenas virtuves austiņas ar фотопечатью. Tas ir iespējams, pateicoties tiešajiem kontaktiem ar мебельными fabrikām.

Atsevišķi ir vērts atzīmēt dažādas iespējas pēc izmēriem (mm) un tematikai фоторисунков. Tiek piedāvāti visvairāk daudzveidīgas dizaina idejas, fasāde:

- pilsētas panorāma;

- ainavas, jūras pludmalēm, kalniem, ūdenskritumiem un citu dabas ainavu;

- kompozīcija no ziediem un augļiem;

- zīmējumi ar dzīvniekiem dabā;

- dažādas abstrakcijas, un tā tālāk.

Pasūtiet oriģinālu virtuvi ar фотопечатью ar piegādi SPB

Noformēt pasūtījumu virtuves ar фотопечатью interneta veikalā ВашаКомната var telefona režīmā vai tieši uz tīmekļa vietni, izmantojot "Grozs" vai pasūtījuma formas ar vienu klikšķi (vārds, uzvārds, tālruņa numurs).

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.