+371-67-660-670

Ēdamistabas galdi

Interneta veikals Jūsu istaba piedāvā nedārgi iegādāties datorgaldus ar piegādi norādītajā adresē, jeb pašizvešanu no uzņēmuma preču izsniegšanas punktiem. Piedāvātais sortiments ļaus ātri izvēlēties piemērotu variantu kā mājai, tā arī birojam. . Mēs realizējam uzticamu mēbeļu produkciju no pārbaudītiem ražotājiem ( vairāk kā 40 mēbeļu fabrikas) kas piedāvā 24 mēnešu garantiju

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits ēdamistabas galdi
apaļš koka galds ovāla koka galds taisnstūra koka galds izvelkams metāla galds pusdienu koka galds bīdāms koka galds saliekams koka galds koka galds ar atvilktni koka galds-transformers bēšs koka galds brūns koka galds koka galds gaišs koka galds no LDSP paslēpties visi tagi

Saskaroties ar plašu dizaina ideju un funkcionalitātes pārpilnību, izvēloties sev piemēroto galda variantu ir ļoti grūti neapjukt. Iegādājoties mūsdienīgas un kvalitatīvas vakariņu galda, mēs iesakām pievērst uzmanību šādiem parametriem:

Pusdienu galdi no ražotāja

Mēs realizējam stilīgus pusdienu galdus ar ražotāja kvalitātes garantiju, kas atbilst vispāratzītiem mēbeļu standartiem. Plašs sortiments, kas atšķiras pēc izmēra, formas un konfigurācijas un spēj apmierināt katra klienta vēlmes. Vadošās Krievijas mēbeļu rūpnīcas ražo ekonomiskās klases un premium kvalitātes ēdamistabas galdus un mūsu pircēji var izvēlēties tos, ņemot vēra sekojošus aspektus.

Interneta veikals Jūsu istaba palīdzēs Jums iegādāties ne tikai galdu, bet arī tam pieskaņotu krēslu. Noformējiet pasūtījumu mājas lapā, pārskatot visas produkcijas foto un cenas tiešsaistes katalogā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.