+371-67-660-670

Matrači

Interneta veikals “Jūsu istaba” piedāvā nedārgi iegādāties matračus Rīgā ar piegādi, jeb pašizvešanu no mūsu tirdzniecības punktiem. Neviena gulta nav spējīga sniegt pilnvērtīgu atpūtu bez kvalitatīva matrača. Pareizs ķermeņa novietojums atpūtas laikā ir pilnīgas atslābināšanās un atjaunošanās garantija. Tāpēc pareizā izvēle iz mūsdienīga un laba matrača iegāde.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits matrači
matracis ar neatkarīgiem atsperēm matracis ar PPU atsperbloka matracis ortopēdiskais matracis bezatsperes matracis paslēpties visi tagi

Šodien pircējam ir pieejams plašs preču klāsts, izvēlēties no kura nav viegli. Atkarībā no individuālajām vajadzībām, jūs varat izvēlēties šādu variantu:

- mīksts vai vidēji mīksts matracis;

- matracis;

ciets vai vidēji cietā variantu.

Cenas matrači, kas atrodami mūsu tīmekļa vietnē, ir atkarīga no lieluma izstrādājumi un materiāli, ko izmanto ražošanā. Visa produkcija ir kvalitātes sertifikāti un garantijas no pārdevēja.

Pareizo izvēli matrača

Lemtu izvēle, un pieņemt galīgo lēmumu, vai iegādāties to vai citu modeli, var izpētot tiešsaistes katalogā matraču interneta veikals. Plašs sortiments iesniegts šādiem variantiem:

- matrači bērniem;

- ortopēdiskās modeli;

- nolokāmi iespējas;

- uz neatkarīgām atsperēm;

- пенополиуретановые un беспружинные modeli.

Lai pareizi izvēlēties kvalitatīvs matracis ekonom-klases vai premium segmentā, ņemiet vērā šādus ieteikumus:

- ņemiet vērā savu svaru un augumu (lieliem cilvēku ir vairāk piemērotas cietos matračus, bet худощавых – mīkstie);

- vecums (gados vecākiem cilvēkiem nav ieteicams gulēt uz cietiem matračiem, bet bērniem tas ir noderīgi);

- izvēloties matraci diviem, pārtraukt izvēle par vidējās cietības matracis uz neatkarīgo atsperēm (tā переворачивании miega laikā ar vienu partneri, bet otra puse matrača paliek nekustīgs);

izmērs (matracis jābūt garākam par savu izaugsmi vismaz par 20 cm).

Pasūtīt matracis var noformēt pasūtījumu pa telefonu vai atstāj pieteikumu mājas lapā interneta-veikala ВашаКомната. Detaļu precizēšanai un sniegt informāciju par iespējamām atlaidēm mūsu menedžeri sazināsies ar jums īsākajos termiņos.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.