+371-67-660-670

Mīkstās mēbeles

Interneta veikals “Jūsu istaba” piedāvā ērti iegādāties mīkstās mēbeles jūsu dzīvoklim, mājai, jeb birojam. Liels produkcijas sortiments no uzticamiem ražotājiem ļaus piemeklēt optimālo variantu priekš jums. Visas mūsu tiešsaistes katalogā atrodamās preces izceļas ar augstu kvalitāti, tām ir ražotāja sertifikāti un ekspluatācijas garantijas līdz diviem gadiem.
Dīvāni Dīvāni Stūra dīvāni Stūra dīvāni Krēsli Krēsli Komplekti (dīvāni + krēsli) Komplekti (dīvāni + krēsli) Soliņi Soliņi Šūpuļkrēsli Šūpuļkrēsli

AR mūsu palīdzību jūs ērti обустроите interjeru jebkurā stilā (klasika, modern, hai-tek, minimālisms, bēniņu un tā tālāk), netērējot pie tam lieka naudas. Cena uz mīkstas mēbeles uz vietas sāksies no 1000 asv dolāri, atkarībā no izstrādājuma. Tik zemu izmaksu, saistīts ar tiešu sadarbību ar fabrikām-ražotājiem, bez starpnieku līdzdalības.

izveidot praktiskas, funkcionālas un oriģinālas interjera dizainu mēs piedāvājam šādas preces:

- dīvāni (klasiskās un stūra modeļi);

- krēsls (standarta un izvelkamie iespējas);

- mīksts komplekti (dīvāns + krēsls);

- šūpuļkrēsli;

- банкетки un pufi.

Guide izvēloties mīksto mēbeļu

Kvalitatīva un skaista mīkstās mēbeles būtu ne tikai harmoniski iederas telpas interjers, bet arī, lai būtu praktiski un ilgi kalpos. Lai izvairītos no kļūdām, ja tās pērkot, pievērsiet uzmanību sekojošiem parametriem, garantējot izstrādājumu kvalitāti:

- nesošā konstrukcija izstrādājumi (SKAIDU, metāls, dabīgais koks);

- materiāls apdare (floks, шенилл, gobelēns, žakards, velūrs);

- pildījums (putu poliuritāns, lateksa, atsperu kombinācijā ar dažādiem pildījumiem);

- funkcionalitāte (iespēja unfolding, vietu pieejamība, lai uzglabātu un tā tālāk).

tiekot skaidrībā ar visām vēlamajām īpašībām, var droši noformēt pirkumu. Sistēma filtrētu un kārtotu uz vietas palīdzēs noteikt vispiemērotāko modeli un ievērojami saīsina laiku meklējot.

Pasūtījuma mīkstas mēbeles, Sankt-Pēterburgā ar piegādi un самовывозом no pārstāvniecību tīklu ir veikta pa telefonu vai tiešsaistē. Visus interesējošos jautājumus var uzdot mūsu uzņēmuma menedžeriem, kas ar prieku jums sniegs konsultāciju.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.