+371-67-660-670

Komplekti (dīvāni + krēsli)

Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Transformācijas Mehānisms
Piepildīšana
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits komplekti (dīvāni + krēsli)
dīvāns un krēsls dīvans un divi krēsli viesistabas komplekts auduma komplekts komplekts ar roku balstiem paslēpties visi tagi

Stilīgas un kvalitatīvas komplekti mīksto mēbeļu atšķiras gan pēc dizaina, gan pēc funkcionalitātes. Piemēram, izvēloties variantu ar izvelkamu stūra dīvānu, jūs viegli обустроите ir ne tikai vieta, atpūtas zonu, bet arī varēsiet pilnvērtīgi aizstāt gulta, nodrošinot sev papildu guļvieta. Mūsdienīgs komplekts (dīvāns + krēsls) ar izkārtojuma mehānisms "eirogrāmatiņa" nodrošina plašus vietas, lai uzglabātu lietas, un tā tālāk,

Kategorija mīksto komplekti uz vietas ietver šādas variācijas:

- dīvāns un divi krēsli (modelis ar roku balstiem un bez tiem);

- dīvāns un krēsls-gulta;

- dīvāns, krēsls un банкетка.

Priekšrocības, pērkot komplektu (dīvāns + krēsls), mīksto mēbeļu

Tiešsaistes katalogā komplekti mīksto mēbeļu interneta-veikala iesniegts precēm, augsta kvalitāte, kas garantija no pārdevēja, līdz diviem gadiem. Lai kliedētu jebkādas šaubas par iegādes mēbeļu izstrādājumu komplektu, aicinām ņemt vērā šādus priekšrocības:

- laika taupīšana, meklējot (nav nepieciešams uzņemt patstāvīgs atsevišķas mēbeļu elementi);

- daudz dizaineru un stilu risinājumus;

- finanšu ietaupījumi (cena ir mīkstas mēbeles komplekts būs zemāka, nekā pērkot katru atsevišķi izstrādājumi);

- optimālu stilistisko kombinācija visiem priekšmetiem;

- dažādas komplektāciju.

Pasūtīt komplektu (dīvāns + krēsls), mīksto mēbeļu piegādi un самовывозом uz Bops var, aizpildot pieteikuma formu tiešsaistē vai apspriedusi pasūtījuma detaļas telefona režīmā ar kompānijas menedžeri. Piegāde tiek veikta īsākā laikā visos pilsētas Krievijā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.