+371-67-660-670

Skapji priekšnāmam

Vēlaties nedārgi iegādāties kvalitatīvu priekšnama skapi Rīgā? Mēbeļu interneta veikals “Jūsu istaba” ar prieku jums palīdzēs. Mēs jau vairākus gadus realizējam uzticamu mēbeļu ražotāju ( vairāk kā 40) izstrādājumus . Visa piedāvātā produkcija izceļas ar augstu kvalitāti, tai ir sertifikāti un ražotāja garantija.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits skapji priekšnāmam
priekšnama stūra skapis šaurais skapis priekšnamā mazais skapis priekšnamā skapis ar spoguli priekšnamā skapis ar kastem priekšnamā balts skapis priekštnamā priekšnama melnbalts skapis priekšnama smilšu skapis priekšnama pelēks skapis priekšnama brūns skapis paslēpties visi tagi

Problēma racionālu uzglabāšanas virsdrēbes ir aktuāla visām. Jo lielāka ģimene, jo vairāk vietas ir nepieciešams, lai lietas. Tomēr, nekad negribas traucējumu brīvu vietu liekajiem mēbeļu elementiem. Interneta veikals ВашаКомната piedāvā vienkāršu risinājumu, šo uzdevumu. Modernas un stilīgs mēbeles, priekšnamu, kas savā funkcionalitāti un praktiskumu, palīdzēs lietderīgi izmantot telpu. Uz mūsu vietnē jūs atradīsiet plašu klāstu ar modeļiem, kas atšķiras pēc izmēriem, konstrukcijas tipa, krāsas apdares un стилистическим lēmumiem. Ierīkots ar mūsu palīdzību priekšnams dāvinās mājīgumu un komfortu, kā saimniekiem un viņu viesiem, atstājot patīkamu pirmo iespaidu par mājokli.

Skapji priekšnamā ekonomiskās klases un premium segmenta

Izvēloties labu un skaistu skapis, skapītis, būtu skaidri jāsaprot, kas tieši jums ir nepieciešams. Vadoties pēc jūsu individuālajām prasībām un vēlmēm, mūsdienu modeļi var būt aprīkoti ar plauktiem, karājās drēbes, barbells, lai плечиков, atvērtajām un slēgtām sadaļām, spoguļi un tā tālāk,

Skapji ar plauktiem no ražotāja piedāvātie interneta katalogs-veikalā, ir pieejamas šādos variantos:

- двухдверные un трехдверные skapji;

- penāļi atvērtā un slēgtā tipa;

- skapji ar spoguļiem;

- ietilpīgi stūra skapji, kas ļauj maksimāli ietaupīt dzīvojamā telpa;

- stūra sekcijā-plaukti;

- kombinētie rokdarbi.

Ja telpā nišas, mūsdienu dizaineri iesaka iebūvēt tajā skapis-kupeja, kas ļaus racionāli izmantot brīvo vietu.

Lai pasūtīt skapjus ar plauktiem, kas Rīgā ar piegādi vai самовывозом no mūsu pārstāvniecībām pilsētā un apgabalā ir pietiekami atstāt pieteikumu mājas lapā. Cena, foto un detalizētu aprakstu izstrādājumu, kas norādītas katalogā, palīdzēs ātri atrast vispiemērotāko variantu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.