+371-67-660-670

Apavu skapis

Ja jūs meklējat maksimāli praktisku un racionālu risinājumu liela lietu apjoma uzglabāšanai, jūs noteikti ieinteresēs iespēja nedārgi iegādāties četrdurvju skapi Rīgā. Interneta veikals “Jūsu istaba” piedāvā kvalitatīvas mēbeles no ražotājiem ar 24 mēnešu garantiju. Jūs patīkami pārsteigs iespaidīgais modeļu sortiments, zemās cenas , personīgais piegādes serviss Rīgā un Ļeņingradas apgabalā, mēbeļu salikšanas un veco mēbeļu izvešanas pakalpojumi.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits apavu skapis
priekšnama kurpju kaste apavu plaukts šaurs apavu plaukts-sēdeklis apavu plaukts ar spoguli apavu plaukts kurpju kaste apavu skapis apavu plaukts-sols kurpju kaste ar plauktiem apavu kumode mīksts apavu plaukts apavu skapis balts apavu skapis melns apavu skapis melnbalts smilšu apavu skapis apavu skapis brūns paslēpties visi tagi

Mēs pārdodam kvalitatīvu produkciju par zemām cenām. Liels sortiments ļaus izvēlēties izstrādājumu, kas atbilst visām jūsu vēlmēm, un pirkuma noformēšana aizņem tikai dažas minūtes.

Izvēlamies labu галошницу skapītis

Iegāde šādu nelielu elementu, mēbeļu šķiet viegls uzdevums. Tomēr iesakām vērsties izvēles rūpīgi, paredzot visas iespējamās nianses.

Šodien ilustrēta tiešsaistes katalogā обувниц mājaslapā tiek piedāvāta modeļiem trīs veidi:

- āra обувницы – priekšrocības ir neliela izstrādājuma izmēru un iespēju apavu žāvēšanas uz atvērtiem plauktiem, bet ne ļoti praktiski, lai pastāvīgi ietaupījumus apaviem;

- slēgts iespējas – funkcionālās tumbas-галошницы ir piemērotas pastāvīgai glabāšanai kurpes priekšnamā, jo aizsargā apavus no visiem ārējiem faktoriem;

- kombinētie modeļi – sastāv no apvienotiem vienā izstrādājumā skapīši un plaukti.

lielākai funkcionalitātei jūs varat izvēlēties modeli ar papildus atvilktnēm taupīšanai sīkumiem, ar soliem vai kā банкетки (ļaus ērti iekārtoties laikā обувания). Cena uz обувницы no ražotāja interneta veikalā ВашаКомната atkarīgs no izmēra, funkcionalitāti un materiālu izstrādājumi.

ērtības izvēles vietnē jūs varat izmantot filtru pa izmēriem. Jums ir nepieciešams, lai ievadītu nepieciešamo izmēri, mm, un visas piemērotu modeli automātiski отберутся no šā sortimenta.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.