+371-67-660-670

Guļamistabas

Interneta veikals “Jūsu istaba " piedāvā izdevīgi iegādāties guļamistabas mēbeles Rīgā ar piegādi un pašizvešanu.
Matrači Matrači Guļamistabu garnitūra Guļamistabu garnitūra Gultas un dīvāni Gultas un dīvāni Moduļu guļamistabas Moduļu guļamistabas Tualetes galdiņi Tualetes galdiņi Naktsskapīši Naktsskapīši Guļamistabas spoguļi Guļamistabas spoguļi Gultas veļa un spilveni Gultas veļa un spilveni

Kā personīgo telpu saimnieku guļamistaba ir maksimāli atbilst viņu gaumei un vajadzībām. Ar mūsu palīdzību jūs ērti обустроите mājīgu un praktisku ir miega istabā, kurā var aizmirst par visām problēmām un pilnvērtīgi atpūsties.

, Tiešsaistes katalogā guļamistabas mēbeles

Ilustrēta online katalogs piedāvā plašu sortimentu gultas гарнитуров. Izstrādājumi visdažādāko stilu harmoniski papildinās jebkuru dizainu. Skaistas un kvalitatīvas guļamistabas vietnē ir austiņām un šādiem elementiem, guļamistabas mēbeles:

- gultas (vienvietīgās, полуторные un divguļamās modelis);

- tumbiņam;

- tualetes galdiņi;

- skapji (modeļiem ar šūpošanos durvis, un skapji-kupejas);

- dīvāna.

Galvenais, komfortu un ērtības guļamistabas ir – labi organizēta telpa. Tradicionāli ir pieņemts iekļaut interjerā visas pamata mēbeļu elementi, bet, diemžēl, tas ne vienmēr ir iespējams. Bet nav vērts satraukties, jo šodien pastāv alternatīvas iespējas. Piemēram, ja nav iespējas instalēt tualetes galdiņš, tad var piemeklēt stilīgi spoguļi pie sienas, bet liela gulta var viegli aizstāt kompakta tahta.

Papildināt interjeru var pacelt vietnē piemēram, praktiski un stilīgi aksesuāri guļamistabai:

- matrači;

- gultas veļa;

- spilvens.

pasūtījuma Noformēšana

Cena, guļamistabas mēbeles, foto un sīkāka informācija par produktiem pieejama katalogā interneta-veikala. Pērkot mēbeles no ražotāja, mūsu mājas lapā, jūs iegūstat vairākas priekšrocības: pieņemamas cenas, kvalitatīvu preci un garantiju ekspluatācijā līdz diviem gadiem. Pasūtīt guļamistabas Bops var telefona režīmā, vai, veicot pirkumu tiešsaistē. Piegāde notiek iespējami īsākā laikā pēc pasūtījuma noformēšanas. Ja rodas jautājumi mūsu menedžeri sniegs jums kvalificētu konsultāciju.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.