+371-67-660-670

Spoguļi guļamistabai

Interneta veikals “Jūsu istaba” ir vienkārša iespēja nedārgi iegādāties guļamistabas spoguļus Rīgā ar piegādi jums nepieciešamajā adresē, jeb pašizvešanu no mūsu preču izsniegšanas punktiem. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu gan ekonom, gan premium klases grupā. Neatkarīgi no cenu kategorijas, visām precēm ir ražotāja garantija. Mēs piedāvājam iegādāties spoguļus kā vairumā, tā arī mazumā. Iespējama preču iegāde uz nomaksu, jeb kredītā.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits spoguļi guļamistabai
spogulis guļamistabai gajšaja rāmi spogulis guļamistabai tumšaja rāmi taisnstūra spogulis guļamistabā kvadrātveida spogulis guļamistabā pakarināmais spogulis guļamistabā paslēpties visi tagi

Aktuālās tendences mūsdienu dizainu un interjeru noformēšanas reti iztiek bez spoguļa virsmu, kas spēj prasmīgi pārveidot jebkuru telpu. Ko sniedz moderns un stilīgs spoguli guļamistabā?

- papildina interjeru, mājīgumu un romantiku;

- vizuāli paplašina telpu, padara to ietilpīgāka;

- liela orģināla dekoratīva rāmis, kas spēj prasmīgi izcelt dizaina stils;

- jums nevajadzēs tālu iet, lai pārliecinātos par savu pievilcību.

Izvēle spoguļi guļamistabā

izvēloties piemērotāko variantu, ir vērts ņemt vērā tradicionālos noteikumus un rekomendācijas. Pirmkārt, runa ir par:

- apmešanās Izvēle. Šodien vislielākais pieprasījums ir sienas un grīdas modeļi. Arī spoguli var novietot speciālā тумбе vai uz tualetes galdiņa, kas atradās blakus gultai. Bieži vien spoguļi uzstādīti skapis, demonstrējot pārdomu pilnā augumā.

- Skaits spoguļi un to izmēri. Tas ir, sākotnēji ir atkarīgs no ps telpas un īpašībām, dizainu.

- Stilistika un krāsu risinājums, lai dekoratīvās aplodas. Ir arī vērts apsvērt piemērotu materiālu un tā faktūru.

- Ar vietējā apgaismojuma spogulī, vai viņam blakus.

, Tiešsaistes pasūtīšanas 1 klikšķi

katalogā spoguļi guļamistabas interneta-veikala mēbeļu ВашаКомната jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai ātri iegādāties: foto, detalizētu aprakstu un piegādes nosacījumus veidus, kā maksāt un tā tālāk, Ja jums ir kādas šaubas vai paliks jautājumus, vadītāji-konsultanti uzņēmumi ar prieku jums palīdzēs.





Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.