+371-67-660-670

Datoru galdi

Mūsu tiešsaistes katalogā būs viegli atrast kā ekonomiskās klases datoru galdus, tā arī augstākās kvalitātes galdus, pateicoties ērtām filtrēšanas un kārtošanas funkcijām. Jūs patīkami pārsteigs kompānijas cenu politika, kā arī iespēja iegādāties vajadzīgo preci līzingā vai kredītā.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 4
A740 x D570 x P1150 mm
Rakstāmgalds SP-3 "Lik-5"
60€ -15% Noliktavā
Pirkt 54€ Ietaupījums 6€
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits datoru galdi
stūra datorgalds stūra datorgalds kreisa izpildīšana stūra datorgalds labā izpildīšana datorgalds uz riteņiem koka datorgalds mazgabarīta datorgalds liels datorgalds datorgalds ar plauktiem datorgalds ar atvilktnem datorgalds ar plauktiem un atvilktnem datorgalds no MDF datorgalds no LDSP datorgalds portatīvajam datoram datorgalds ar pievienojumprogrammu bēšs datorgalds ar plauktiem melns datorgalds brūns datorgalds dartora galds ar tumbu datora galds ar zīmejumu paslēpties visi tagi

Datoru galdu izvēle un pasūtīšana

Meklējot mūsdienīgus un kvalitatīvus datoru galdus ir vērts ņemt vērā visus aspektus, kas nodrošinās maksimāli ērtu un produktīvu darbu birojā vai mājās. Runājot par palielinātu uzņēmuma darba produktivitāti , uz to nav vērts ekonomēt.

Ko ir vērts ņemt vērā izvēloties piemērotāko modeli?

Atlasiet vajadzīgos izmēri un citus parametrus. Pie mums var iegādāties gan mazus un zemus modeļus, gan arī  lielus datora galdus, kur iespējams novietot uzņemt visu nepieciešamo (monitors, klaviatūra, biroja tehnika, darba dokumenti utt.).

Pasūtīt datorgaldu par minimālām izmaksām ir iespējams ar 1 klikšķi, norādot tikai datus, lai saņemtu zvanu no mūsu menedžeriem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.