Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Gultas piederumi

Ja jūs vēlaties nodrošināt sev un saviem tuvajiem veselīgu un ciešu miegu, interneta veikals “Jūsu istaba” piedāvā jums iespēju iegādāties gultas piederumus: matračus, virsmatračus, gultas veļu un spilvenus Rīgā ar piegādi, jeb pašizvešanu no mūsu uzņēmuma tirdzniecības punktiem. Pilnvērtīga atpūta miega laikā ir labas pašsajūtas priekšnoteikums. Nakts laikā mūsu organisms pilnībā atslābinās, atjaunojot spēkus un enerģijas rezerves. Kvalitatīvi un mūsdienīgi matrači ļauj ķermenim ieņemt anatomiski pareizu stāvokli miega laikā, noņem slodzi no mugurkaula, tādējādi nodrošinot maksimāli komfortablu un efektīvu miegu.
Matrači Matrači Gultas veļa un spilveni Gultas veļa un spilveni

Visvairāk pieprasīti patērētāju vidū šodien ir ortopēdiskie matrači, izvēlēties, kas būs nav grūti atkarībā no individuālajām vēlmēm un vajadzībām. Tiešsaistes katalogā pakaišu: matrači gultām un наматрасников mūsu interneta veikalā, kas piedāvā plašu klāstu dažādu modeļu. Vairāk ātri izvēlētos pareizo variantu mēs esam ieviesuši filtrēšanas funkciju cenu, izmēriem un ražotājiem, lai sašaurinātu loku modeļus pirms atbilst jūsu prasībām.

Kā izdarīt pareizo izvēli?

Gulta ar ortopēdisko matraci nespēs aizstāt neviens, pat ļoti ērts dīvāns. Izvēloties labu matrača gulta galvenokārt ir vērts pievērst uzmanību uz to galvenās šķirnes. Pie mums jūs atradīsiet tādas iespējas ortopēdisko matraču:

1. Atsperes:

2. Беспружинные:

Katalogs veikala iesniegts daudzveidīgu modeļiem, atšķirīgiem savu struktūru, apjomu un vērtību. Lai paildzinātu kalpošanas laiku izstrādājumi iesakām izmantot slim aizsargapvalks (virsmatracis). Tas ļauj aizsargātu matraci no netīrumiem un mehāniskā nodiluma auduma. Наматрасники arī ļauj saglabāt siltumu. Tie tiek piemeklēts saskaņā ar formu un izmēru gultas vietas. Starp populārākajiem variantiem ir vērts izcelt modeļi no dabīgiem materiāliem, sintētiskā tekstila, lateksa, kā arī dažādas kombinācijas. Ja jūs ciena praktiskumu un ekoloģija, dod priekšroku dabīgai tekstilmākslinieks.

Pasūtīt matrači un matracis Rīga var, noformējot pasūtījumu internetā mūsu mājas lapā vai pa tālruni. Mēs pārdodam preces gan vairumā, gan mazumtirdzniecībā, kā mūsu konsultanti vienmēr ar prieku pastāstīs par akcijas piedāvājumiem un izpārdošanām.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.