Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Mīkstās mēbeles

Mīkstās mēbeles izstājās kā dzīvojamās istabas centrālais elements, radot komforta un mājīguma atmosfēru. Interneta veikala «JūsuIstaba» katalogā Rīgā ir piedāvāti skaisti un mūsdienīgi mīkstie garnitūri no ražotāja par pieejamām cenām. Pie mums ir iespējams iegādāties gatavus komplektus un atsevišķus izstrādājumus, iekārtojot ar gaumi savu māju vai dzīvokli. Pie mums jūs atradīsiet ekonom kategorijas nedārgo mēbeļu lielu izvēli, premium modeļus dizaina interjeram: Taisnie un stūra dīvāni; Krēsli; Soliņi; Mīksto mēbeļu komplekti. Piedāvājamie izstrādājumi ir sertificēti, papildāmi ar ražotāja garantiju. Mūsu konsultanti palīdzēs viesistabas mēbelēšanas izvēlē, dīvāna izvēlei priekš virtuves vai bērnistabas, ofisa atpūtas vietas labiekārtošanā. Pasūtījumu noformēšana ir pavadāma ar piegādi.
Dīvāni Dīvāni Stūra dīvāni Stūra dīvāni Krēsli Krēsli Dīvānu komplekti Dīvānu komplekti Soliņi Soliņi

AR mūsu palīdzību jūs ērti обустроите interjeru jebkurā stilā (klasika, modern, hai-tek, minimālisms, bēniņu un tā tālāk), netērējot pie tam lieka naudas. Cena uz mīkstas mēbeles uz vietas sāksies no 1000 asv dolāri, atkarībā no izstrādājuma. Tik zemu izmaksu, saistīts ar tiešu sadarbību ar fabrikām-ražotājiem, bez starpnieku līdzdalības.

izveidot praktiskas, funkcionālas un oriģinālas interjera dizainu mēs piedāvājam šādas preces:

- dīvāni (klasiskās un stūra modeļi);

- krēsls (standarta un izvelkamie iespējas);

- mīksts komplekti (dīvāns + krēsls);

- šūpuļkrēsli;

- soliņš un pufi.

Guide izvēloties mīksto mēbeļu

Kvalitatīva un skaista mīkstās mēbeles būtu ne tikai harmoniski iederas telpas interjers, bet arī, lai būtu praktiski un ilgi kalpos. Lai izvairītos no kļūdām, ja tās pērkot, pievērsiet uzmanību sekojošiem parametriem, garantējot izstrādājumu kvalitāti:

- nesošā konstrukcija izstrādājumi (SKAIDU, metāls, dabīgais koks);

- materiāls apdare (floks, šinilu, gobelēns, žakards, velūrs);

- pildījums (putu poliuritāns, lateksa, atsperu kombinācijā ar dažādiem pildījumiem);

- funkcionalitāte (iespēja unfolding, vietu pieejamība, lai uzglabātu un tā tālāk).

tiekot skaidrībā ar visām vēlamajām īpašībām, var droši noformēt pirkumu. Sistēma filtrētu un kārtotu uz vietas palīdzēs noteikt vispiemērotāko modeli un ievērojami saīsina laiku meklējot.

Pasūtījuma mīkstas mēbeles, Rīga ar piegādi un pašizvešana no pārstāvniecību tīklu ir veikta pa telefonu vai tiešsaistē. Visus interesējošos jautājumus var uzdot mūsu uzņēmuma menedžeriem, kas ar prieku jums sniegs konsultāciju.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.