Mīkstās mēbeles

2 preces
:12
Transformācijas Mehānisms:
Eirogrāmatiņa
Izmēri:
950 mm (A) x 1100 mm (D) x 2350 mm (P)
Atpūtas vieta:
1550 mm x 2000 mm
:12
Transformācijas Mehānisms:
Grāmatiņa
Izmēri:
1000 mm (A) x 1700 mm (D) x 4300 mm (P)
Atpūtas vieta:
1900 mm x 1350 mm

Lineāls luksusa, mīksto mēbeļu interneta-veikala Jūsu Istaba ir liels sortiments šādas preces: dīvāni, krēsli, krēsli, kušetes, utt, Katrs elements ir izgatavots no videi draudzīgiem augstas kvalitātes materiāliem, atšķiras ar augstām ekspluatācijas īpašībām.

Vislielāko popularitāti pircēju vidū ir mūsdienu mīkstās mēbeles premium klases, kas veidota minimālisma stilā, kas spēj harmoniski papildināt jebkuru interjeru. Klasikas cienītājiem iesakām pievērst uzmanību modeli baroka vai provence. Jaunieši, protams, ir ieinteresēti izstrādājumi, jūgendstila un hi-tech.

interjera Iekārtošana luksusa mīkstajām mēbelēm

Mūsdienu dizaineri vienbalsīgi iesaka darīt elites mīkstās mēbeles galvenais akcents, aprīkojot telpas. Piemēram, tieša vai stūra dīvāns premium klases ar vieglumu būs centrālais elements telpā, bet papildinot ar elegantiem krēsliem veido maigu zonu viesus.

Iestatīt stilu un uzsvērtu izsmalcinātība interjera iespējams, pateicoties šādām priekšrocībām, mīksto mēbeļu premium segmenta:

- izsmalcinātību un ekskluzivitāti un dizaina risinājumu;

- pilnību stilu;

- garantēta augsta kvalitāte;

- dažādu modeļu izskata (stils, krāsu risinājumu).

Realizējot produkciju tieši no ražotāja, mēs piedāvājam minimāli iespējamo cenu mīkstās mēbeles premium klases. Noformēt pasūtījumu jūs varat, uz vietas, vai pasūtot atzvans. Ja preces esamības noliktavā nosūtīšana tiek veikta diennakts laikā. Piegāde ir pieejama visiem reģioniem Latvija. Saņemšana iespējama no uzņēmuma veikalos, kas atrodas Rīgā un Lins. jomā.

Maksimizēt Minimizēt

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.