matrača pārvalki

6 preces

Sortiments matracis, lai matrači galvenokārt atšķiras ar izmēriem, materiāliem, izgatavošanas ārējā apvalka (trikotāža, kokvilna, mikrofibra, бязь, satīns un citi), pildvielas (sinteponu, kokvilna, vilna, holofiber un citas), cenu kategoriju. Vadītāji-konsultanti interneta-veikala vienmēr priecīgi palīdzēt, izvēloties optimālu variantu saskaņā ar individuālām vēlmēm pircējiem. Izvēloties labu virsmatracis matrača no ražotāja, ir vērts ņemt vērā ne tikai tās vērtību un ārējo izskatu, bet arī materiālu īpašības, proti:

- izturība pret mehānisku nodilšanu;

- gaisa caurlaidība;

- izturība pret putekļiem un netīrumiem;

- ekoloģiska un hipoalerģiskums;

- aizsardzības īpašības pret mikrobiem, statiskās elektrības;

- ūdens īpašības un tā tālāk.

, Tiešsaistes katalogā matracis, lai matrači

Katalogs mūsu mājas lapā iesniegts vākiem, lai matrači šādām kategorijām:

- Aizsardzības. Pirmkārt, runa ir par viena slāņa izstrādājumi, galvenais uzdevums ir aizsargāt matrača no putekļiem, netīrumiem un mehāniskā nodiluma. Pieejamība speciālas piedevas vai vairākiem slāņiem, kas nodrošina arī ūdens necaurlaidīgas īpašības.

- Ortopēdiskās vai korektīvus matracis – iespēja nodrošināt ērtu veselīgu miegu. Šie izstrādājumi izmantot gultu vai dīvānu paveids ar mērķi padarīt guļamvieta vairāk mīksts vai ciets. Daži modeļi ir apveltīti ar spēju atcerēties ķermeņa formu miega.

- Īpašus produktus, kas ir izgatavoti, lai īpašiem mērķiem. Piemēram, īpaša produkcija slimnīcām.

Noformēt pasūtījumu наматрасники, lai matrači var būt tieši uz mājas lapā vai telefona režīmā.

Maksimizēt Minimizēt

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.