Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Viesistaba skandināvu stilā

Lasīt tālāk ...

kādu stūra dīvānu labāk izvēlēties

Dīvāns ir viena no pieprasītākajām mīkstajām mēbelēm un piedāvāto modeļu klāsts ir ļoti plašs. Pircēji īpaši novērtējuši, iecienījuši stūra dīvānus, kas izceļas ar savu ērtumu, izmēriem, funkcionalitāti. Plānojot iegādāties stūra dīvānu jāņem vērā daži nosacījumi.

Lasīt tālāk ...

Jums ir lieliska iespēja nopirkt labākas mēbeles no Krievijas un Eiropas ražotājiem pa ļoti pievilcīgām cenām!

Lasīt tālāk ...

Visiem tiem, kam steidzami nepieciešamas kvalitatīvas mēbeles par zemām cenām, internetveikals „JUSUISTABA” izsludina akciju „Visas mēbeles dzīvoklim vienas dienas laikā”.

 

Lasīt tālāk ...

kā pareizi izvēlēties krēslu skolēnam

Pareizi organizēta skolēna darba vieta garantē labsajūtu, labu veselību, augstu produktivitāti. Uz krēsla bērns katru dienu pavada vairākas stundas, tāpēc tā izvēlei vēlams pievērst īpašu uzmanību. Nepareizi izgatavotas mēbeles kropļo stāju, traucē iekšējo orgānu darbību. Kvalitatīvs krēsls atslābina, netraucē koncentrēties.

Lasīt tālāk ...

Kā izvēlēties mēbeles priekš skolnieka

Bērna pieaugšanas moments un skolas nodarbību sākums priekš vecākiem iezīmējas ar nepieciešamību risināt liela vairumu  jautājumu, ieskaitot mācību mēbeles pareizo izvēli. Tas ļaus ņemt vērā jaunas intereses un bērna dzīves režīmu, organizēt telpu ņemot vērā uzmanību viņa veselībai un drošībai.

Lasīt tālāk ...

Mēs davinām Jums 10 % atlaidi precēm, kuras noliktavā ir uz vietas!

 

Lasīt tālāk ...

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.