Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Rakstāmgaldi

Rakstāmgalds – nepieciešams atribūts darba kabinetā, skolēna stūrī bērniem vai atsevišķai zonai, kas domāta lietu vešanai. Ergonomiskā un funkcionālā izpilde ļauj ērti izmantot mēbeles atbilstoši tās tiešajam mērķim, novietojot plauktos un atvilktnēs visu nepieciešamo produktīvajam darbam. Interneta veikals “Jūsu istaba” Latvijā piedāvā iegādāties lētus mūsdienīgus rakstāmgaldus no ražotāja. Konsultanti palīdzēs ar bērnu un pieaugušo galdu izvēli, orientējoties uz Jūsu vēlmēm un iespējām.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
2 Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 4
A740 x D570 x P1150 mm
Rakstāmgalds SP-3 "Lik-5"
70€ -15% Noliktavā
Pirkt 61€ Ietaupījums 9€
5 Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 5
A1950 x D1300 x P1300 mm
Skolēna stūrītis "PASKAL" NM-3
160€ -30% Noliktavā
Pirkt 114€ Ietaupījums 46€
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits rakstāmgaldi
rakstāmgalds skolēnam rakstāmgalds skolēnam ar atvilktnēm stūra rakstamgalds bērnu rakstāmgalds rakstāmgalds ar plauktu rakstāmgalds ar atvilktnēm rakstāmgalds ar atvilktnēm un plauktu rakstāmgalds no LKSP rakstāmgalds bēšs rakstāmgalds brūns paslēpties visi tagi

Rakstāmgaldu izvēle

izvēloties šo mēbeli bērnam, mājas kabinetam vai birojam, ir vērts izsvērt visas nepieciešamās funkcionālās un komforta nianses . Pirmkārt tās ir :

Pasūtīt rakstāmgaldu ar ražotāja garantiju ar vienu klikšķi

Noformēt pasūtījumu interneta veikalā Jūsu istaba var dažu minūšu laikā. Izmantojiet iepirkšanās formu, vai piezvaniet mums pa tālruni. Piedāvātais ekonomiskās klases un premium kvalitātes modeļu klāsts palīdzēs viegli atrast piemērotu variantu.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.