Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

APMAKSAS NOSACĪJUMI

Iegādājoties preces mūsu interneta veikalā Jūs varat izmantot sekojošus apmaksas veidus:

Skaidrā naudā piegādes brīdī,

Ar bankas karti,

Ar interneta maksājumu,

Ar bankas pārskaitījumu,

Apmaksa skaidrā naudā.

Norēķināšanās skaidrā notiek pēc preces piegādes, jeb pašizvešanas fakta.

Apmaksa ar bankas karti VISA un MasterCard

Ar pārskaitījumu uz SIA JUSU ISTABA kontu

Precēm un cenām interneta veikalā jusuistaba.lv ir informatīva nozīme. SIA JUSU ISTABA patur vienpusīgas tiesības veikt izmaiņas piedāvāto preču cenu lapā. Izmaiņas un papildinājumi cenu lapā stājas spēkā no to publicēšanas brīža www.jusuistaba.lv. Uz pasūtījumiem, kas noformēti pirms izmaiņu stāšanās spēkā attiecas nosacījumi, kas bijuši spēkā pasūtījuma brīdī, ja šie nosacījumi nav pretrunā ar likumdošanu un šajos nosacījumos nav norādīts nekas cits.

Visas cenas uz precēm interneta veikalā jusistaba.lv ir norādītas eiro ( EUR) ar Pievienotās Vērtības Nodokli (PVN) 21%.

Noformējot pasūtījumu, norādiet vēlamo apmaksas veidu. Pēc pasūtījuma saņemšanas ar Jums vienas darba dienas laikā sazināsies mūsu operators un saskaņos pasūtījuma informāciju.

Priekšapmaksa

Avanss, jeb priekšapmaksa nav nepieciešama. Maksājiet skaidrā naudā, jeb ar karti piegādes brīdī. Iespējami kreditēšanas pakalpojumi.

Iegādājoties preci kredītā, ar priekšapmaksu saistītos jautājumus izskata līzinga kompānija.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.