Trauku žāvētāji

4 preces
Akcija:3
:9
10€
70%
4€
Green truck Noliktavā
Izmēri:
600 mm (P)
Izmēri:
500 mm (P)
Izmēri:
800 mm (P)

Sortiments mūsdienīgu un kvalitatīvu trauku žāvētāji interneta veikala Jūsu Istaba iesniegts drošiem izstrādājumiem ražošanas no hroma, kas atbilst visām mūsdienu prasībām. Pirmkārt, runa ir par modeli šādiem veidiem:

- vienlīmeņa zemās konstrukcijas visa veida traukus (šķīvjus, tasītes, karotes);

- divlīmeņu žāvētāji, kurās žāvēšana notiek 2 līmeņos, kas ļauj uzņemt lielu daudzumu trauku.

Pie pareizas taisot virtuves austiņas attiecīgo trauku žāvētāji vienmēr tiek komplektētas ar speciālu pannu no plastmasas vai nerūsējošā tērauda metāla. Tas ļauj nodrošināt aizsardzību, virtuves skapji vai galdiņš no pārlieka mitruma.

Tiešsaistes katalogā žāvētāji trauku

Pieejamie hromēti izstrādājumi mūsu interneta veikalā mēbeļu atšķiras pēc sekojošiem kritērijiem:

- Funkcija. Izdala iebūvējams modelis skapji, plakanie izstrādājumi, virtuves mazgātavām, galda žāvētāji trauku glabāšanai, kā arī kompakts piekaramās iespējas.

- montāžas Īpatnības. Pirmkārt, tā ir fiksētajiem hromēti režģi bez izvelkams mehānismu un izbīdāmie trauku žāvētāji, kam ir speciāla sistēma, teleskopisko vadotņu

- Forma. Tradicionālie tiešā izstrādājumi, kā arī stūra žāvētāji trauku.

Pasūtījuma noformēšana ar vienu klikšķi

Noformēt pasūtījumu kvalitatīvi trauku žāvētāji var tieši uz mājas lapā vai pa norādīto telefona numuru. Lai visiem mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības pircējiem mēs piedāvājam minimālās cenas par plašu produktu klāstu, lai iekārtotu mājokli. Iedzīvotāji Rīgā var saņemt savu preci pasūtījuma veikšanas dienā.

Maksimizēt Minimizēt

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.