Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Priekšnama mēbeles

Piedāvājam nedārgi iegādāties priekšnamus Rīgā ar iespējamu piegādi jūsu norādītajā adresē vienas dienas laikā kopš pasūtījuma noformēšanas ( ja prece ir noliktavā). Jūs varat preci paņemt arī patstāvīgi uzņēmuma preču izsniegšanas punktos. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un modernas priekšnama mēbeles dzīvokļiem un privātmājām, kas padarīs jūsu mājokli vēl komfortablāku un funkcionālāku. Visām mūsu piedāvātajām mēbelēm ir 24 mēnešu ražotāja garantija. Tiešsaistes katalogā jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par katru preci – aprakstu, foto, apmaksas noteikumus, utt.
Priekšnama Iekārta Priekšnama Iekārta Priekšnama skapji Priekšnama skapji Apavu skapis Apavu skapis Priekšnama soliņi Priekšnama soliņi Priekšnama spoguļi Priekšnama spoguļi Drēbju pakaramie Drēbju pakaramie

Kā izvēlēties priekšistabu?

Atlasīt gaiteņiem, ir būtisks jautājums, interjerā jebkura dzīvokļa, jo tas ir pareizi kuru koridors atstāj labu pirmo iespaidu par māju. Daži vienkārši ieteikumi pērkot gaiteņiem:

- Nepieciešamie izmēri un izmēri. Šādas mēbeles ir jāizvēlas saskaņā ar pieejamu dzīvojamo telpu un tās īpatnībām.

- Atbilstība interjera stilam. Sortiments gaiteņiem iesniegts daudzveidīgās variācijas un konfigurācijas noteiktā stilā (klasika, modern, hi-tech un citi).

- Materiālu izgatavošanas. Tas un lēti priekšnami ekonomiskās klases, un dārgāki varianti ir augstākās kvalitātes no dabīga masīva vai augstas kvalitātes LAMINĀTS.

- Pareiza ierīkošana uzglabāšanas vietu apģērba un apavu. Pirmkārt, runa ir par pieejamību skapjiem un apavu, kur jūs varat ievietot visu nepieciešamo. Dažos gadījumos tiek izmantoti arī, sienas vai grīdas kronšteini, atvērti plaukti, gultas un tā tālāk.

- Pieejamība komplektā spoguļi un citi papildus elementi (statīvs lietussargiem, saimniece).

Noformēt pasūtījumu durvju skapis ar 1 klikšķi

Interneta veikals, mēbeļu Jūsu Istaba ir kvalitatīvu produkciju par minimālām cenām, iegādāties kuru var tieši uz mājas lapā vai tālruni režīmā. Konsultanti uzņēmums vienmēr ir gatavi palīdzēt, izvēloties piemērotu komplektu.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.