Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Priekšnama soliņi

Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits priekšnama soliņi
dīvāns-sols priekšistabai paslēpties visi tagi

Ilustrēta tiešsaistes katalogā soliņš mūsu interneta veikalu ir daudz foto un sīkāku informāciju par pieejamajiem produktiem. Plašs sortiments pasniegta kā klasiskajiem modeļiem ar mīkstu sēdekli, tik un izstrādājumiem stilā un minimālisms. Cena uz soliņa, lai priekšnamā veikalā mēbeļu Jūsu Istaba sākas no 990 asv dolāri Neatkarīgi no preču vērtības, mēs garantējam kvalitāti katras vienības realizētās produkcijas, apliecinot to ar sertifikātiem un garantiju no ražotāja.

Izvēle bench priekšistabas

Pārpilnība modeļu, kas atšķiras gan pēc izskata, gan funkcionalitātes ziņā liek aizdomāties par piemērotāko variantu.

Izvēloties soliņš, soliņa vai skapis savai ģimenei, ir vērts pievērst uzmanību šādiem punktiem:

- ģimenes locekļu skaits;

- gabarīti priekšnamā;

- mērķis izstrādājumi (vietā, kur ar sēdekli, pieejamību atklātiem plauktiem, atvilktnēm un tumbas);

- stilistisks lēmums izstrādājumi.

Šodien populārākajiem materiāliem, no kuriem izgatavo skaistas un modernas bench gaitenī, ir KSP un MDF iespējams, izmantojot plaušu metāla cauruļu un kaltiem elementiem kājām izstrādājumi un to dekori. Izvēloties sev piemērotu modeli, pietiek tikai norādīt nepieciešamo izmēri cm un filtru kārtot piemērotus variantus.

Pasūtīt bench priekšistabas no ražotāja Bops ar piegādi vai pašizvešana var, noformējot iesniegumu uz vietas, vai izmanto pakalpojumu reverse zvanu.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.