Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Drēbju pakaramie

Mēbeļu veikals “Jūsu istaba” piedāvā izdevīgi un nedārgi iegādāties drēbju pakaramos Rīgā. Pie mums jūs atradīsiet dažādu konstrukciju , gabarītu un stilistisko risinājum izstrādājumus. Plašs sortiments, augsta kvalitāte un demokrātiskas cenas pakaramajiem no uzticamiem ražotājiem ( vairāk kā 40 mēbeļu fabrikas) , kas piepildīs pat pašu prasīgāko pircēju vēlmes. Foto un pilns preču apraksts pieejams interneta veikala vietnē.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits drēbju pakaramie
drēbju pakaramais pie sienas grīdas drēbju pakaramais drēbju pakaramie priekšistabai balts drēbju pakaramais melnbalts drēbju pakaramais bēša drēbju pakaramais brūns drēbju pakaramais paslēpties visi tagi

Izvēles pakaramie priekšistabas

Nodrošinātu ikdienas komfortu saimnieku un radīt patīkamu iespaidu uz viesiem palīdzēs labiekārtošana priekšnamā skaistiem un kvalitatīviem karājās drēbes apģērbu. Pat tad, ja priekšnams ir klāt skapji, plaukti vai apavu plaukti, bez pakaramie nav iespējams iztikt. Tas palīdzēs jums uzņemt drēbes, kuras izmantojat regulāri, nav nolaidis to skapī, jo dažreiz tas ir daudz ērtāk. Jūsu viesi ir viegli izvietos savas lietas un cepures uz plecus un āķi, kas negaidītas vizītes.

Tiešsaistes katalogā pakaramie, drēbju iesniegts tādiem modeļiem:

- grīdas (ar horizontālām un vertikālām barbells – kameras vai kā plaukts);

- sienas (panelis ar āķiem, spoguļiem, plauktiem);

- mobilie (portatīvie un noņemami).

mazos gaiteņiem, lai ietaupītu vietu, lietderīgi izmantot ergonomiskas stūra plaukti, kas ir viegli savienojamas ar skapītis un plauktiem. Ja runājam par izgatavošanas materiāls, tad visbiežāk sastopami koka (naturālā un mākslīgā koksne) un metāla (no dažādiem sakausējumiem) pakaramie gaitenī. Tāpat ir iespējams izmantot papildu materiāliem, piemēram, plastmasas, stikla un dabas materiāliem, kas ļauj ne tikai rotā izstrādājums, bet arī piešķirt funkcionalitāti. Populārākie ir dizainus izmantojot spoguļi.

Pasūtīt 1 klikšķi

Noformēt pasūtījumu pakaramie apģērbu interneta veikalā ar piegādi un pašizvešana var, izmantojot piedāvāto formu iepirkšanās 1 klikšķi vai pa tālruni. Ātra pasūtījuma apstrāde un nosūtīšana tiek ražotas, iespējami īsākā laikā par Rīga un citām Latvija pilsētām.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.