Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Priekšnama spoguļi

Piedāvājam nedārgi iegādāties spoguļus priekšnamiem Rīgā ar piegādi līdz durvīm, jeb pašizvešanu no uzņēmuma preču izsniegšanas punkta. Uzņēmuma kurjeru dienests saudzīgi piegādās jūsu pirkumu dienu pēc pasūtījuma noformēšanas. Interneta veikalam “Jūsu istaba” ir viss nepieciešamais interjera varianta piemeklēšanai jūsu dzīvoklim, jeb mājai. Pirmkārt runa iet par ērtu spoguļu katalogu ar foto un aprakstiem, kur pateicoties filtrēšanas iespējām, jūs ātri varēsiet atrast jūs interesējošo preci.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits priekšnama spoguļi
sienas spogulis priekšistabai taisnstūra spogulis priekšistabai kvadrātveida spogulis priekšistabai spogulis rāmī priekšistabai pakarināms spogulis priekšistabai skapja spogulis priekšistabai paslēpties visi tagi

šobrīd mums ir jāiesniedz šādās kategorijās:

- piestiprināms pie sienas;

- grīdas;

- mēbeles ar spoguļiem (plaukti, skapji, plaukti, zemi galdiņi).

Neatkarīgi no izvēlētā risinājuma un dizaina idejas, katrs mūsdienu spogulis priekšnamā pilda divas galvenās funkcijas: dekoratīvo un praktiskas (demonstrācija pārdomām). Izskats konkrētu modeli, pirmām kārtām, ir atkarīgs no formas, izmēru un materiālu izgatavošanas rāmja.

Kā izvēlēties un pasūtīt spogulis priekšnamā?

Šodien spogulis priekšnamā ir must mūsdienu dzīvokļi vai privātmājas. Tas ir saistīts ar banāla nepieciešamību katras sievietes vai vīrieši pārliecināties par savu pievilcību, pirms izeju. Uz ko ir vērts pievērst uzmanību izvēloties?

Daži padomi, pērkot spoguļi:

- nepieciešamo dizaina izstrādājumi, kas parasti tiek piemeklēts saskaņā ar īpašu interjeru, kur tā tiek instalēta;

- lai mazgabarīta dzīvokļiem, optimālais risinājums ir sienas modeļi, kas ļauj būtiski ietaupīt dzīvojamā telpa un paplašināt telpu (apdare);

- ja jums ir svarīgi maksimāli pilnīgu un pareizu atspoguļojumu, izvēlēties liels spogulis priekšnamā uz pilnu pieaugums (vismaz 120 60 cm);

- karkasa materiāls – lielākais pieprasījums ir metāla un koka dekoratīvie rāmji.

Ja esat izlēmuši izvēlēties, jūs patīkami iepriecinās mūsu demokrātiskās cenas uz spoguļa skapītis, liels sortiments, kā arī apstrādes ātrums pasūtījumu. Noformēt pasūtījumu var uz pāris mirkļiem, aizpildot vienkāršu formu pasūtījuma 1 klikšķi.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.