Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

rozā moduļa bērnu mēbeles

Kārtot pēc: Rādīt:
Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 22
Moduļu bērnistaba "Alisa"

Комлект мебели для девочки, в нежных тонах. Модули: кровать, софа, трюмо, комод, зеркало, стол, тумба, шкафы...

Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits rozā moduļa bērnu mēbeles
moduļa bērnu mēbeles zēniem moduļa bērnu mēbeles meitenēm moduļa bērnu mēbeles moduļa bērnu mēbeles no LKSP moduļa bērnu mēbeles no MDF salātu moduļa bērnu mēbeles zaļa moduļa bērnu mēbeles zilās moduļa bērnu mēbeles gaiši zilās moduļa bērnu mēbeles bēša moduļa bērnu mēbeles melnbaltas moduļa bērnu mēbeles baltā moduļa bērnu mēbeles bērnu guļamistabas garnitūra paslēpties visi tagi

šobrīd klāstu stilīgu moduļu mēbeles no mūsu interneta veikalā ir pārstāvēta mūsdienu kopām un komplektiem, kas satur sevī:

- rakstveida datorgaldi;

- plauktu un grāmatu plaukti;

- skapji ar bīdāmām vai vēramām durvīm;

- gultas bērniem un pusaudžiem;

- ergonomiski krēsli un tā tālāk.

Citiem vārdiem sakot, mūsu katalogam nodrošina maksimālas iespējas, lai iekārtotu bērnu istabas un risinājumus nepieciešamo funkcionālo uzdevumu.

Izvēlēties mēbeļu komplektu bērniem

izvēloties pareizo variantu, lai jūsu bērna vērts apsvērt šādus jautājumus:

- Nepieciešamo funkcionalitāti. Ņemot vērā aktivitāti un dzīvesprieku visiem bērniem nepieciešams pārdomāt visas nepieciešamās detaļas, lai gan mācībām, gan spēlēm.

- Drošumu un izturību. Neatkarīgi no cenas bērnu moduļu mēbeles, tas būtu atšķirīgs maksimālu izturību un nodilumizturību.

- viegli aprūpi. Visus mēbeļu virsmas ir viegli iztīrīt no visiem netīrumiem un putekļiem.

- Ekoloģiska un drošību. Первоочередно ir iegāde nedrīkst nekādā veidā kaitēt bērna veselību.

 

Iegāde uz 1 klikšķi

, Tiešsaistes pasūtīšanas bērnu moduļu mēbeles mūsu interneta veikalā tiek veikta tikai par dažām sekundēm. Lai to izdarītu, ir pietiekami, lai aizpildītu ekspress-pirkšanas formu ar vienu klikšķi, kur tiek norādīts tikai vārdu un telefona numuru. Uzņēmuma pārstāvji sazināsies ar jums, lai precizētu visu nepieciešamo informāciju un apstiprinātu pasūtījumu.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.