Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Izpārdošana- mīkstās mēbeles

Dzīvokļa, jeb mājas iekārtošana nav iedomājama bez mīkstajām mēbelēm. Dīvāni, krēsli, miniatūri pufi- visi šie priekšmeti rada ikdienas komfortu, kas nepieciešams pēc nogurdinošas dienas, jo kas gan var būt labāks par vakaru, kas pavadīts skatoties labu filmu, guļot mīkstā dīvānā, jeb sēžot lielā, ērtā krēslā?

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 5
A800 x D730 x P1850 mm
Dīvāns "Neksus"
220€ -20%
Pirkt 174€ Ietaupījums 46€

Stilīga dīvāngulta ar trim mīkstiem spilveniem. Pateicoties pārveidošanas mehānismam eurogrāmata, dīvāns pārvēršas par guļamvietu ar izmēriem 1300 x 1850 mm....

Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 8
A840 x D840 x P2100 mm
Dīvāns "Olimp"
280€ -20%
Pirkt 226€ Ietaupījums 54€

Sēdekļa augstums no grīdas - 39 cm, sēdekļa dziļums - 48 cm....

Cena (€)
Transformācijas Mehānisms
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs

Izpārdošana mīkstās mēbeles: par ko ir vērts zināt?

pārcelties uz jaunu māju vai remontam, vienmēr ir saistīti ar prāvu naudas izšķiešana. Tieši tādi periodi glābj izpārdošanas dīvānu un krēslu Rīgā, kur var nopirkt kvalitatīvas mēbeles par pazeminātu cenu. Šādi priekšlikumi ir sastopamas visu gadu, taču īpaša uzmanība jāpievērš akcijām, приуроченным uz kalendāro svētkiem vai sezonas maiņu, jo šie periodi gadījumu skaits vienmēr ir lielāks.

Viens no galvenajiem noteikumiem izpārdošanu un akciju dīvāni – ļoti ātri reaģēt uz pārdevēja. Atcerieties, ka skaits akcijas preces parasti ir ierobežota, un konkurence pircēju vidū ir salīdzinoši augsta. Tas ir iemesls, kāpēc наткнувшись uz izdevīgo piedāvājumu, nav vērts kavēties un ilgi domāt – vajag uzreiz noformēt pirkumu, citādi vēlāk var izrādīties par vēlu.

Izpārdošana dīvānu un mīksto mēbeļu interneta veikals YourRoom.ru

Interneta veikals YourRoom.ru piedāvā izdevīgu pārdošanu, mīkstās mēbeles, Sankt-Pēterburgā. Visi mūsu aktuālie piedāvājumi savākti šajā sadaļā, kā arī informācija par jaunām atlaidēm pastāvīgi atjaunināta. Pie mums jūs varēsiet piemeklēt sev izpārdošanu vai akciju dīvāni jebkurā gada laikā!

Mūsu veikals piedāvā iegādāties krēsli un dīvāni Rīgā izpārdošanā ar piegādi tieši pie jums mājās. Jums ir nepieciešams tikai veikt pasūtījumu un paziņot mūsu menedžeriem adresi, ar kuru nepieciešams piegādāt preci. Ja nepieciešams, mēs varam arī sniegt jums pakalpojumus profesionālo lasītājus mēbeles.

Zvaniet un noformējiet pasūtījumu jau tagad, kamēr dīvāni, kas piedalās izpārdošanā vēl pieejams! Interneta veikals YourRoom.ru – ieguvums jūsu mājai!

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.