Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Priekšnamu izpārdošana

Ko darīt , ja pienācis laiks atjaunot mājas interjeru, bet līdzekļu tam nepietiek? Pievērst uzmanību akcijām un atlaidēm, kuras piedāvā mēbeļu saloni. Izmantojot šādus piedāvājumus, jūs varēsiet izdevīgi iegādāties priekšnama mēbeles , kā arī mēbeles citām telpām, piemēram, virtuvei, viesistabai, guļamistabai un bērnistabai.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Akcija1 Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 5
A2000 x D365 x P1150 mm
Priekšistabas skapis "Domino - 4U"
120€ -15%
Pirkt 104€ Ietaupījums 16€

Priekšnams "Domino" - lieliska izvēle jūsu mājai! Kontrasta krāsas, kas ir līdzīgas domino spēlei, vai tumšai un baltai šokolādei, gaitenī izskatīsies lieliski....

3 Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 3
A2050 x D323 x P1000 mm
Skapis ar spoguli Domino (A)
120€ -20% Noliktavā
Pirkt 92€ Ietaupījums 28€
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs

Kāpēc ir vērts piedalīties, akcijām un izpārdošanām gaiteņiem?

Labam saimniekam nav nepieciešams lieku reizi atgādināt, ka tieši ar priekštelpu sākas viņa māju. Šeit sagaida viesus, dodas uz darbu, un šeit veidojas iespaidu par visu mājas interjeru. Tieši tāpēc ir tik svarīgi, lai iekārtotu durvju skapis ar garšu, domā par to katru sīkumu.

Nopirkt izpārdošanā Rīgā priekšnamu – tā ir iespēja dabūt mēbeles, kas pie citiem apstākļiem jūs nevarētu atļauties. Bieži vien mums gribas iegādāties kaut ko ļoti skaistu, bet naudas, par šādu pirkumu trūkst. Gadījumā, ja priekšnams ir īpaši aktuāli, jo šajā telpā noteikti vajadzētu atrasties tādi priekšmeti kā:

uzreiz Nopirkt visas mēbeles ir ļoti grūti, bet kad par atlaidi vai izpārdošanu gaiteņiem, jūs varat vienā samazinājās sagrābt iegādāties lielāko daļu no visa iepriekš uzskaitītā, ietaupot turklāt apaļu summu.

Izpārdošana mēbeļu gaiteņiem interneta veikalā YourRoom.ru

šajā sadaļā mūsu interneta veikalā mēs pacēlām aktuālu informāciju par izpārdošanā gaiteņiem. Mēs regulāri papildinām savu sortimentu ar jauniem paraugiem preces, lai jūs vienmēr būtu no kā izvēlēties.

Visa mūsu mēbeles ražots no ekoloģiski tīriem materiāliem un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Apliecinājums tam ir vairākas starptautiska parauga sertifikātus. Mēs arī dodam garantiju uz termiņu līdz 2 gadiem uz visu mūsu produkciju.

Pasteidzies, lai noformēt pasūtījumu, kamēr prece ir beidzies noliktavā! Interneta veikals YourRoom.ru – izdevīga izpārdošana mēbeles priekšistabai Rīgā!

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.