Ūdens maisītāji virtuvei

1 preces
Akcija:3
:9
90€
25%
66€
Green truck Noliktavā

Šodien neviens remonts nav pilnīga bez uzstādīšanas mikseri – viena no pamata formas santehnikas elementiem. Pie mums jūs atradīsiet piemērotu modeli, kā virtuvē, tā arī vannas istabā.

Online katalogs maisītāji vietnē satur foto izstrādājumu, visu nepieciešamo informāciju par precēm un iesniedz šādu veidu izstrādājumiem:

- vannas (ar īsu vai garu pagrieziena krānu);

- virtuves mazgāšanas reizēm (ar augstu un garu pagrieziena krānu);

- izlietne (ar īsām pagrieziena krānu).

Arī izvēloties kvalitatīvus un mūsdienu maisītāji ar horizontālām veida stiprinājumi, ir vērts ņemt vērā un vadības tips izstrādājumu. Sortiments ietver šādus modeļus:

- ir divi ventiļa (atsevišķi karstā un aukstā ūdens);

- vienu sviru, regulē un ūdens spiediens, un tās temperatūru, atkarībā no ķegļu noteikumi (ērti paveras elkoni, gadījumā, ja rokas ir netīras).

Priekšrocības, pērkot maisītāju interneta veikalā Jūsu Istaba

Galvenā priekšrocība, pērkot preces mūsu mājas lapā ir cenas maisītāji, kas rodas produkcijas realizāciju tieši no ražotāja. Arī mūsu pircēji novērtē mūs par:

- regulāras akcijas un izpārdošanas;

- ātru piegādi uz kādu no Latvija reģioniem;

- iespēja pašizvešana no pārstāvniecību tīkla Rīgā;

- kvalitatīvu produkciju no ražotāja ar garantiju un sertifikātu;

- diennakts iespēju pasūtījuma noformēšanas tiešsaistes;

- iespēju iegādāties preces vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības;

- iespēju saņemt konsultācijas no mūsu menedžeriem pa jebkuru jautājumu.

Pasūtīt labas maisītāji Rīgā var jebkurā jums ērtā laikā: atstājiet pieteikumu tiešsaistē vai izmantojiet funkciju reverse zvana, un mūsu speciālisti sazināsies ar jums tuvākajā laikā. Pieejamība preču piegādes izmaksas un to termiņus precizējiet pie konsultanta, ja pasūtījuma apstiprināšanas laikā.

Maksimizēt Minimizēt

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.