Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Guļamistabas mēbeles

Interneta veikals “Jūsu istaba " piedāvā izdevīgi iegādāties guļamistabas mēbeles Rīgā ar piegādi un pašizvešanu.
Matrači Matrači Guļamistabas komplekti Guļamistabas komplekti Moduļu guļamistabas Moduļu guļamistabas Gultas Gultas Kosmētikas galdi Kosmētikas galdi Naktsskapīši Naktsskapīši Guļamistabas Guļamistabas Gultas veļa un spilveni Gultas veļa un spilveni

Kā personīgo telpu saimnieku guļamistaba ir maksimāli atbilst viņu gaumei un vajadzībām. Ar mūsu palīdzību jūs ērti aprīkot mājīgu un praktisku ir miega istabā, kurā var aizmirst par visām problēmām un pilnvērtīgi atpūsties.

Tiešsaistes katalogā guļamistabas mēbeles

Ilustrēta online katalogs piedāvā plašu sortimentu gultas гарнитуров. Izstrādājumi visdažādāko stilu harmoniski papildinās jebkuru dizainu. Skaistas un kvalitatīvas guļamistabas vietnē ir austiņām un šādiem elementiem, guļamistabas mēbeles:

- gultas (vienvietīgās, полуторные un divguļamās modelis);

- tumbiņam;

- tualetes galdiņi;

- skapji (modeļiem ar šūpošanos durvis, un skapji-kupejas);

- kontinentālās gultas

Galvenais, komfortu un ērtības guļamistabas ir – labi organizēta telpa. Tradicionāli ir pieņemts iekļaut interjerā visas pamata mēbeļu elementi, bet, diemžēl, tas ne vienmēr ir iespējams. Bet nav vērts satraukties, jo šodien pastāv alternatīvas iespējas. Piemēram, ja nav iespējas instalēt tualetes galdiņš, tad var piemeklēt stilīgi spoguļi pie sienas, bet liela gulta var viegli aizstāt kompakta tahta.

Papildināt interjeru var pacelt vietnē piemēram, praktiski un stilīgi aksesuāri guļamistabai:

- matrači;

- gultas veļa;

- spilvens.

Pasūtījuma noformēšana

Cena, guļamistabas mēbeles, foto un sīkāka informācija par produktiem pieejama katalogā interneta-veikala. Pērkot mēbeles no ražotāja, mūsu mājas lapā, jūs iegūstat vairākas priekšrocības: pieņemamas cenas, kvalitatīvu preci un garantiju ekspluatācijā līdz diviem gadiem. Pasūtīt guļamistabas Bops var telefona režīmā, vai, veicot pirkumu tiešsaistē. Piegāde notiek iespējami īsākā laikā pēc pasūtījuma noformēšanas. Ja rodas jautājumi mūsu menedžeri sniegs jums kvalificētu konsultāciju.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.