Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Moduļa guļamistabas

Ja jūs domājat, kā padarīt savu guļamistabu maksimāli stilīgu un komfortablu, labāka izvēle būs iegādāties moduļu guļamistabu internet veikalā “Jūsu istaba”. Mēs palīdzēsim jums piemeklēt nepieciešamo variantu racionālai telpas organizācijai un oriģinālam noformējumam. Moduļu sistēma ar atseviškiem patstāvīgiem blokiem dod iespēju fantāzijas lidojumam, ko var realizēt, izkārtojot mēbeļu elementus atkarībā no personīgajām vēlmēm. Šī ir brīnišķīga alternatīva mēbeļu izgatavošanai uz pasūtījuma, jo pārvietojamie moduļi viegli pielāgojas telpas formai. Ieekonomējiet naudas resursus, aprīkojot istabu ar modernu un kvalitatīvu moduļu guļamistabu, kas izmaksās krietni mazāk nekā jebkurš individuāls pasūtījums.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs

Priekšrocības, pērkot moduļu miega sistēmām

Tiešsaistes katalogā moduļu guļamistabas mūsu mājas lapā iesniegts modeļiem dažādas komplektācijas, funkcionalitātes, stilu un dizaina idejas. Ar mūsu palīdzību jūs ērti обустроите ne tikai savu ir miega istabu, bet arī izvēlēties sev piemērotāko variantu, lai tīņi, kas apmierinātu viņu vēlmes, gan praktiskajā, gan estētisks ziņā. Spilgti un skaisti moduļu guļamistabas pārvērtīs bērnu istabas stilīgas istabas pusaudžiem.

Mūsdienu dizaineri izdalīt šādus priekšrocības, izmantojot interjerā moduļu guļamistabas:

- mobilitāte katram elementam, kas ļauj veidot individuālus mēbeļu kombinācijas;

- harmoniski iekļaujas mazgabarīta dzīvokļi un istabas nestandarta formas;

- augsta funkcionalitāte;

- tilpums uzglabāšanas sistēmas;

- vieglu transportēšanu un montāžu;

- pieņemama cena.

lapā interneta-veikala iesniegti moduļu guļamistabas ekonomiskās klases un premium segmentā, iepazīties ar kuriem var un foto pilnu preču aprakstam.

preču Pārdošana tiek veikta internetā vai veikalos tīkls. Pasūtīt moduļu guļamistabu Bops ar piegādi vai pašizvešana var telefona režīmā, vai atstāj pieteikumu mājas lapā.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.