Sienu paneļi (priekšauti) virtuvei

1 preces
Akcija:3
:9
Izmēri:
600 mm (A) x 3000 mm (P)

Cena uz sienu paneļus no ražotāja tiešsaistes katalogā atkarīgs no izmēra (standarta biezums ir 1 cm) izstrādājumi un materiāli, ko izmanto ražošanas (PVC), MDF, DSP). Atkarībā no jūsu vēlmēm, jūs varat izvēlēties modeļus, kas pēc izskata ir šādas apdares materiāli:

- dabīgs akmens;

- koks;

- apmetums;

- akmens šķembas;

- loksnes, metāla un tā tālāk,

Izvēle priekšautiem virtuves un priekšrocības, to izmantošanas

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām montāža labu sienu paneļi tiek veikta ar minimālu laika un spēku. Izvēloties sev atbilstošāko variantu, pievērsiet uzmanību uz šādu iespējamie stiprinājumu paneļi sienas:

- koka Karkasa metode – populārākais, jo nav nepieciešama iepriekšēja apmācība virsmas. Lai izlīdzinātu sienas tiek izmantota koka sliede, uz kuras stiprinās apdares. Šis tips garantē izturība un ilgmūžība konstrukcijas.

- paneļu Pielīmēšana pie virsmas. Pirms procedūras uzsākšanas sienas, jums ir nepieciešams saskaņot un sagatavot поклейке. Pēc tam var sākt stiprinājums paneļiem ar celtniecības līmi.

Skaisti priekšauti veic šādas funkcijas no virtuves:

- telpas dekorēšana, lai īstenotu atšķirīgu dizaineru iecerēšanu;

- siltumizolācija;

- skaņas izolācija;

- estētiskā funkcija (ļauj noslēpt trūkumus virsmām, sistēmas caurulēm un vadiem).

Pasūtīt sienu paneļi Rīgā ar piegādi un pašizvešana var, veicot pirkumu, izmantojot "Grozs" uz vietas vai telefona režīmā.

Maksimizēt Minimizēt

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.