Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Galdi

Mēbeļu uzņēmums “Jūsu istaba” piedāvā izdevīgus sadarbības noteikumus visiem saviem vairum un mazum pircējiem.
Datorgaldi Datorgaldi Pusdienu galdi Pusdienu galdi Stikla galdi Stikla galdi Rakstāmgaldi Rakstāmgaldi Saliekamie galdi Saliekamie galdi Žurnālgaldi Žurnālgaldi

Galdi veidi

Neatņemams mājas mēbeļu atribūts ir galds. Tas ir nepieciešams ēdamistabā, kabinetā, virtuvē, dzīvojamā istabā. Tieši tāpēc mūsu interneta veikalā galdi ir pārstāvēti visdaudzveidīgākais variantos:

Kā izvēlēties galdu

Шzvēloties jāņem vērā:

Datorgaldi 

Meklējot mūsdienīgus un kvalitatīvus datoru galdus ir vērts ņemt vērā visus aspektus, kas nodrošinās maksimāli ērtu un produktīvu darbu birojā vai mājās. Runājot par palielinātu uzņēmuma darba produktivitāti , uz to nav vērts ekonomēt.

Ko ir vērts ņemt vērā izvēloties piemērotāko modeli?

Atlasiet vajadzīgos izmēri un citus parametrus. Pie mums var iegādāties gan mazus un zemus modeļus, gan arī  lielus datora galdus, kur iespējams novietot uzņemt visu nepieciešamo (monitors, klaviatūra, biroja tehnika, darba dokumenti utt.).

Pasūtīt datorgaldu par minimālām izmaksām ir iespējams ar 1 klikšķi, norādot tikai datus, lai saņemtu zvanu no mūsu menedžeriem.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.