Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Datorgaldi

Mūsu tiešsaistes katalogā būs viegli atrast kā ekonomiskās klases datoru galdus, tā arī augstākās kvalitātes galdus, pateicoties ērtām filtrēšanas un kārtošanas funkcijām. Jūs patīkami pārsteigs kompānijas cenu politika, kā arī iespēja iegādāties vajadzīgo preci līzingā vai kredītā.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
3 Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 4
A740 x D570 x P1150 mm
Rakstāmgalds SP-3 "Lik-5"
70€ -15% Noliktavā
Pirkt 61€ Ietaupījums 9€
7 Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 5
A1950 x D1300 x P1300 mm
Skolēna stūrītis "PASKAL" NM-3
160€ -30% Noliktavā
Pirkt 114€ Ietaupījums 46€
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits datorgaldi
stūra datorgalds datorgalds uz riteņiem koka datorgalds mazgabarīta datorgalds liels datorgalds datorgalds ar plauktiem datorgalds ar atvilktnēm datorgalds ar plauktiem un atvilktnēm datorgalds no MDF datorgalds no LKSP datorgalds portatīvajam datoram bēšs datorgalds melns datorgalds brūns datorgalds biroja galds darba galdi paslēpties visi tagi

Datoru galdu izvēle un pasūtīšana

Meklējot mūsdienīgus un kvalitatīvus datoru galdus ir vērts ņemt vērā visus aspektus, kas nodrošinās maksimāli ērtu un produktīvu darbu birojā vai mājās. Runājot par palielinātu uzņēmuma darba produktivitāti , uz to nav vērts ekonomēt.

Ko ir vērts ņemt vērā izvēloties piemērotāko modeli?

Atlasiet vajadzīgos izmēri un citus parametrus. Pie mums var iegādāties gan mazus un zemus modeļus, gan arī  lielus datora galdus, kur iespējams novietot uzņemt visu nepieciešamo (monitors, klaviatūra, biroja tehnika, darba dokumenti utt.).

Pasūtīt datorgaldu par minimālām izmaksām ir iespējams ar 1 klikšķi, norādot tikai datus, lai saņemtu zvanu no mūsu menedžeriem.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.