Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Pusdienu galdi

Virtuves galds ir obligāts aprīkojuma elements, bez kura virtuves garnitūra zaudē savu veselumu. Mēbeles paredzētas pārtikas pieņemšanai, bet nelielos virtuvēs ēdamgalds veic arī darbvirsmas funkcijas. Interneta veikalā “Jūsu istaba” Latvijā ir prezentēts plašs virtuves galdu klāsts no pazīstamiem ražotājiem, kas izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem. Detalizēta katalogā var atrast plašu modeļu sarakstu dažādās izpildījumos, kas ļauj bez problēmām izvēlēties un nopirkt lētu virtuves galdu jebkurai gaumei.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits pusdienu galdi
apaļš koka galds ovāla koka galds taisnstūra koka galds saliekams metāla galds pusdienu koka galds izvelkams koka galds koka galds ar atvilktni koka galds transformers bēšs koka galds brūns koka galds koka galds gaišs koka galds no LKSP stikla galdi ēdamistabas mēbeles ēdamistabas galdi virtuves lete virtuves galdi mazai virtuvei virtuves galds koka galdi virtuvei apaļie virtuves galdi metala galdi paslēpties visi tagi

Saskaroties ar plašu dizaina ideju un funkcionalitātes pārpilnību, izvēloties sev piemēroto galda variantu ir ļoti grūti neapjukt. Iegādājoties mūsdienīgas un kvalitatīvas vakariņu galda, mēs iesakām pievērst uzmanību šādiem parametriem:

Pusdienu galdi no ražotāja

Mēs realizējam stilīgus pusdienu galdus ar ražotāja kvalitātes garantiju, kas atbilst vispāratzītiem mēbeļu standartiem. Plašs sortiments, kas atšķiras pēc izmēra, formas un konfigurācijas un spēj apmierināt katra klienta vēlmes. Vadošās mēbeļu rūpnīcas ražo ekonomiskās klases un premium kvalitātes ēdamistabas galdus un mūsu pircēji var izvēlēties tos, ņemot vēra sekojošus aspektus.

Interneta veikals Jūsu istaba palīdzēs Jums iegādāties ne tikai galdu, bet arī tam pieskaņotu krēslu. Noformējiet pasūtījumu mājas lapā, pārskatot visas produkcijas foto un cenas tiešsaistes katalogā.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.