Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Koka krēsli

Kārtot pēc: Rādīt:
Mēbeļu tirdzniecība interneta veikalā jusuistaba.lv – foto 1 1
A960 x D460 x P460 mm
Mīksts krēsls (ar augstu atzveltni)
Pirkt 58€

Krēsls ar mīksto sēdekli un atzveltni. Gaišais šenillu apšuvums...

Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs
Cits koka krēsli
virtuves krēsli mīkstie krēsli krēsli ēdamistabai paslēpties visi tagi

Aktuālās koka krēslu cenas, foto un preču apraksti atrodami interneta veikala katalogā. JaJums radīsies jautājumi, mūsu speciālisti ar prieku sniegs konsultācijas, izvēloties piemērotu izstrādājumi un palīdzēs veikt pasūtījuma noformēšanu.

Koka krēslu priekšrocība

Mūsu katalogā piedāvātie izstrādājumi ir mūsdienīgi un stilīgi koka krēsli no masīvkoka– ekoloģiski tīra un droša materiāla. To izmantošanai ir sekojošas priekšrocības:

Polsterējumam izmanto:

Pasūtījuma noformēšana

Ekonomiskās un premium klases koka krēsli no pārbaudītiem ražotājiem (vairāk nekā 40 mēbeļu fabrikas) – ir augstas kvalitātes ķīla. Visi izstrādājumi ir izgatavoti saskaņā ar mēbeļu standartiem, tiem ir ražotāju kvalitātes sertifikāti un garantijas laikā līdz diviem gadiem.

Pasūtīt koka krēslus interneta mēbeļu veikalā Jūsu istaba var uz vietas noformējot pirkumu, tiešsaistē, izmantot atzvanīšanas funkciju un saņemot detalizētu konsultāciju no mūsu menedžeriem.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.