Баннер 88
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija

Taburetes

Piedāvājam nedārgi iegādāties taburetes interneta veikalā Jusuistaba.lv. Mūsdienīgas taburetes ir atrodamas ikvienā mājā un tas nav nekāds pārsteigums, jo praktiskāku un kompaktāku krēslu atrast nav iespējams. Pat, ja tas ne vienmēr pilda galvenā ikdienas priekšmeta funkcijas, tas aizvien ir nepieciešams risinot t papildu sēdvietu jautājumu, it sevišķi, ja pēkšņi ir ieradušies viesi.

Sīkāk...
Kārtot pēc: Rādīt:
Cena (€)
Gabarīti Platums
Dziļums
Augstums
Ražotājs

Modernas un stilīgas taburetes spēj papildināt ar absolūti jebkuru dizainu un pēdējā laikā arvien biežāk tās lieto ne tikai virtuvē. Taburetes lieliski iederēsies koridoros,  guļamistabās (harmoniski izskatās pie tualetes galdiņa) un viesistabās (būs lieliska alternatīva standarta pufiem).

Tiešsaistes katalogā mājaslapā tiek piedāvāta šādi taburešu modeļi:

Taburešu iegādāšanās interneta veikalā Jūsu istaba

Iegādājoties kvalitatīvas taburetes mūsu veikalā, izvēlaties, Jums nepieciešamos parametrus:

Mēs esam centušies padarīt nepieciešamās preces izvēli maksimāli ērtu. Šajā katalogā Jūs atradīsiet dažādu preču foto un pilnīgu to raksturojumu Paātrināt meklēšanu palīdzēs kārtošanas un filtrēšanas iespējas pēc izmēriem, cenām un ražotājiem. Jautājumu gadījumā mūsu konsultanti vienmēr ir gatavi Jums palīdzēt un precizēt Jūs interesējošās detaļas par pirkumu.

Pasūtīt taburetes ar piegādi un pašizvešanas iespējām var pa norādītajiem tālruņa numuriem, vai aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu. Informāciju par atlaidēm un akcijām var precizēt pie mūsu konsultantiem.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.